Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

18 stycznia 2019, 17:42

Kek

Avatar McGonny

26 lipca 2016, 01:12

Wszyscy mają przerąbane ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2015, 09:30

4 sylaby Ar-ma-ge-don

Avatar harpian1

16 listopada 2014, 21:52

lepiej by było z mocą Thora tylko nie wiem jak można by go nazwać

Avatar hydrant

23 lutego 2014, 22:04

mogły by to być niezłe jaja ;)

Avatar erziest

3 stycznia 2014, 17:04

jakby tak było to ***a jego wrogowie mieli by prze***ne

Avatar DArsTon

24 czerwca 2013, 14:42

na co mu ta zbroja jak i tak jest prawie niezniszczalny ???

Avatar shark2199

24 czerwca 2013, 14:46

@DArsTon: Lazory.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2013, 14:48

@DArsTon: Dla szpanu.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2013, 20:26

@DArsTon: Lazor bitch!

Avatar Lujis

24 sierpnia 2013, 20:04

nie zły pomysł 5/5 i do ulu i do tego hahahahahaha normalnie z krzesła spadłem

Avatar mrklorens

24 czerwca 2013, 14:56

jeszcze młot i będziemy zgubieni

Avatar Krychomir

27 czerwca 2013, 15:21

@mrklorens: Już jesteśmy :D

Avatar Bulbasaur

24 czerwca 2013, 14:08

Wszyscy zginiemy ;_;

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2013, 11:11

ciekawe kto mu zbroję zrobił

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2013, 14:04

Ciekawe jak wyglądała by maska.

Avatar Sauron

24 czerwca 2013, 13:16

Thanosie, ratuj nas!

Avatar komixxycool

24 czerwca 2013, 13:16

największy hardcor to oglądać porno z założonymi słuchawkami przy kompie który jest naprzeciwko drzwi

Avatar malaho2000

24 czerwca 2013, 12:45

Akurat on jest bez zbroi nie do zniszczenia, a zbroja da mu zdolność do latania i miotania ładunkami energi...wszyscy mamy przewalone

Avatar hiperek

24 czerwca 2013, 10:46

bez zbroi już był hardcorem ale teraz nie dało by się go uśpić lubj akiś gaz trujący mu dać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Były nóżki, nie ma nóżek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka