Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Applesonic

24 stycznia 2019, 20:52

Kolejne sto lat później : * czołgi z kilometrową lufą*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:12

This Is how WOT works

Ps ten czołg na dole wyprodukowano w polsce #nbdc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Leetayo

24 stycznia 2019, 17:55

@dkucyk: Tym bardziej wydrukowano

Avatar dkucyk

24 stycznia 2019, 18:56

@Leetayo: nie powstały i były lepsze niż niemieckie pojazdy (przynajmniej na 1939 oczywiście)

Avatar MrCC4

21 stycznia 2019, 23:35

Mem fajny, porusza temat który mnie interesuje...
Ale przez tytuł traci cały blask >:V

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar dkucyk

24 stycznia 2019, 12:29

@Drag_on: kilka ale tylko około 4 500 bitew

Avatar Maly_modelarz15

24 stycznia 2019, 16:00

różne klasy wielkości; wahają się między 15 i 60cm

Avatar pawelonxxx

24 stycznia 2019, 14:38

Concept pl 01 miał być produkowany dał polskiej armii ale....., okazał się za drogi w produkcji

Avatar Bogdan1998

Edytowano - 23 stycznia 2019, 21:23

That's how mafia works

Avatar Mikrus19

23 stycznia 2019, 20:52

Gracz premium....

Avatar Mr_Quicky

23 stycznia 2019, 20:49

Tytuł lepszy niż sam mem XD

Avatar klyj_

23 stycznia 2019, 20:31

imo bardzo ładny ten czołg na drugim zdjęciu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 stycznia 2019, 20:42

@klyj_: PL 01 concept

Avatar lukson997

23 stycznia 2019, 20:17

PL-01 karton.

Avatar Torque

21 stycznia 2019, 21:26

Muszę przyznać, że PL-01 przynajmniej z wyglądu zrobił na mnie niemałe wrażenie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2019, 19:44

@Drag_on: Dla Ciebie dam tu :*
P.S.S.S.S. K2PL nie ma sensu z grubsza z dwóch powodów. Pakowanie się w maszynę III gen obecnie nie ma i opłaca się czekać na IV gen i modernizować co mamy. Po drugie Cegielski próbuje tylko kasę wyłudzić. Nie ma żadnych możliwości produkcyjnych, a osiągnięcie ich odbije się czkawką na cenie już drogiego K2, dodając koszty polonizacji wyjdzie bardzo drogo. Bardzo drogo

Avatar Drag_on

22 stycznia 2019, 19:59

a P.S.S.S.S.S?

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2019, 21:27

w sumie lvl 1 lepsze bo chociaż istnieje

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:22

One istnieją, po prostu ich nie widać.
Nikt ich jeszcze nie widział.

Avatar NyanKun

21 stycznia 2019, 22:28

Taka trochę śmierć wśród czołgów nikt jej nie widziała i tak cię dopadnie

Avatar Kto_Inny

21 stycznia 2019, 21:53

Chciałbym zobaczyć pokaz siły ognia

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2019, 22:27

@Kto_Inny: Wpisz sobie CV90120T firing

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Drag_on
Dodane przez: Drag_on

Nie po oczach

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To się nie może nie udać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka