Jeśli pamiętasz to miejsce...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2013, 16:12
GTA !!!
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:41
@imie7: moje pierwsze skojarzenie też było z gta. W san andreasie ta uliczka na północnym Los Santos
Odpisz
20 lipca 2019, 15:00
@kamelond: san andreasie ?
Odpisz
22 lipca 2019, 15:41
@login_: Z tym
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 09:08
@kamelond: w sensie że powinno być san andreas a nie san andreasie
Odpisz
25 lipca 2019, 20:09
@login_: Na jedno wyjdzie, wiadomo o co chodzi.
Odpisz
25 lipca 2019, 22:06
@kamelond: no to benc nie było tematu
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:55
to nie CS to nie GTA TO Red Crucible 2 (starsza I LEPSZA wersja)
Odpisz
20 sierpnia 2016, 09:47
@biedronka5: To nowe to gówno jest. W stare się grało ;)
Odpisz
20 sierpnia 2016, 13:50
@Oskaras: Stare było świetne
:D
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:03
Ja to miejsce znam ze skilla 2.
Odpisz
28 lutego 2016, 10:19
skądś kojarzę ale na pewno nie z CS
Odpisz
26 lipca 2014, 17:13
pamiętam
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2013, 22:06
hahahaha było było mapa Italia:)))
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:09
Nie ma co po prostu cs_italy tak długo grałem że jeszcze pamiętam ^^
Odpisz
24 czerwca 2013, 10:38
Ale mnie wspomnienie cs'a jebło xD
Odpisz
24 czerwca 2013, 08:58
Miejsce, które z CS'a najlepiej pamiętam, to skrzynia z wiadomo jakiej mapki :)
Odpisz
24 czerwca 2013, 08:36
cs_italy... 3-cia mapka w którą zagrałem <3
Odpisz
24 czerwca 2013, 08:33
Kojarzę do miejsce.
Odpisz
24 czerwca 2013, 01:48
Nie znam miejsca :D
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2013, 22:28
cs_ italy
Odpisz
23 czerwca 2013, 22:40
@Atrix: cs_italy , nie podkładało się tutaj bomby.
Odpisz
23 czerwca 2013, 22:56
@MaxiorPL: Sorry, pomyłka. Za dużo czasu już nie grałam na tej mapie z kolegami. Rzuciło im się na de_nuke i de_dust. :)
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:27
inferno
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:43
a nie cs_italy ?
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:45
inferno ... xD ja jebie
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:55
@luxon118: Raczej cs_italy
Odpisz
23 czerwca 2013, 20:15
@SidNorth: wiem tylko mam beke z tego typa xD
Odpisz
24 czerwca 2013, 01:54
@luxon118: Spoko,chcialem odpowiedziec na jego commenta :P.
Odpisz
23 czerwca 2013, 19:43
pamiętam i ? wcale tak dużo nie grałem (tylko ja tak sądze,rodzice mają inne zdanie ) XD
Odpisz