Niezbadane są sekrety Shreka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2022, 23:25
Wodór lub jakikolwiek inny gaz o gęstości mniejszej niż gęstość powietrza
Odpisz
7 lipca 2019, 22:28
Anatomia Shreka kryje również świece woskowe w jego uszach
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:16
Shrek w pewnym momencie zgasil oddechem pochodnie, więc nie może wydychac wodoru
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:19
może ma jakąś zastawkę w krtani
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:19
Dlatego raczej wydycha hel
Odpisz
24 stycznia 2019, 09:31
Kiedy zgasił tą pochodnie?
Odpisz
24 stycznia 2019, 13:16
@Quest123: początek pierwszej części
Odpisz
24 stycznia 2019, 16:33
wydycha hel
Odpisz
25 stycznia 2019, 10:57
@FeedorMid1: on zgasił pochodnie palcami
Odpisz
25 stycznia 2019, 12:38
Pisałem to wyżej
Odpisz
23 stycznia 2019, 21:35
Fiona to samo zrobiła z wężem, w czasie gdy była w ludzkiej formie. To wydaje mi się bardziej podejrzane
Odpisz
24 stycznia 2019, 14:50
@Prohim2: może miała trochę ogrzej natury nawet w ludzkiej postaci?
Odpisz
23 stycznia 2019, 23:33
Zero strzałek w dół...
Shrek ma moc
Odpisz
24 stycznia 2019, 02:27
@kikocia3: *ból i cierpienie*
Odpisz
24 stycznia 2019, 05:29
@kikocia3: ta jedna strzałka to pewnie jakaś żaba
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:47
Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:44
Człowiek w miejsce wdychanego tlenu wydycha wodę i dwutlenek węgla, Shrek robi podobnie, tylko woda przechodzi "energooszczędny" proces, tj. z H2O zabierany jest tlen ( O2 ) i zostają cząsteczki H2, dzięki czemu powietrze jest w lepszy sposób "zużywane", co dostarcza mu dodatkowego tlenu
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:35
"GAZY BAGIENNE"
Odpisz
22 stycznia 2019, 19:10
Jest cebulą, wydycha wodór, pierdzi siarką, toż to chodząca tablica Mendelejewa!
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2019, 20:35
@zyl15: Od kiedy cebula to pierwiastek?
Odpisz
23 stycznia 2019, 21:05
@PanMisiek: Tak zwany polon.
Odpisz
23 stycznia 2019, 21:09
@zyl15: CEBULA MA... WARSTWYYYYYYYYYYYYY
Odpisz
22 stycznia 2019, 19:18
Ponoć jak puszcza cichacza to można wyczuć woń cyklonu-b
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:38
Woń?
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:45
@lulul: Tak.
Woń
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:50
Do zbiornika z cyklonem musiano wprowadzić środek zapachowy by ją posiadał, i rzadko kiedy to robiono
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:52
@lulul: Przyjacielu drogi
Nigdy nie wąchałem cyklonu-b bo. Bo bym umarła ale nie ważne.
Tak szczerze nie obchodzi mnie to jak to pachnie, czy nie pachnie
Skojarzyło mi się to z tym obrazkiem. Kaprys miałem to i tak se napisałem
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:57
Umarła? 🤔
Marka mareczka
Odpisz
22 stycznia 2019, 21:04
@lulul: Oh noł
Im the trap?
Odpisz
22 stycznia 2019, 19:11
albo hel np albo jakikolwiek gaz lżejszy od powietrza
Odpisz