Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar aj23498

24 kwietnia 2014, 20:14

ale najlepiej to bez bielizny i bez bikini

Avatar SockPuppet

Edytowano - 23 czerwca 2013, 14:48

Nie lubię kostiumów kąpielowych. Szczerze mówiąc, jedyne miejsce, gdzie naprawdę chciałabym chodzić publicznie w bikini to Arabia Saudyjska. Tak dla czystej satysfakcji.

Avatar shark2199

23 czerwca 2013, 16:55

@SockPuppet: Padłem.

Avatar SockPuppet

24 czerwca 2013, 09:42

@shark2199: Powstań. Powerade.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2013, 13:28

@SockPuppet: Też jakoś nie lubię ich nosić, nie czuję się wtedy komfortowo, ale, no, trzeba, bo lubię wodę. :P

Avatar SockPuppet

24 czerwca 2013, 15:16

Ja bym chciała mieć taki kostium jak noszono w latach '20.

Avatar Sauron

29 czerwca 2013, 10:11

@SockPuppet: kamieniowanie nie jest satysfakcjonujące w żadnym calu ;_;

Avatar SockPuppet

29 czerwca 2013, 13:21

@Sauron: Nie masz się czego bać, nie ukamienuję cię.

Avatar Sauron

29 czerwca 2013, 14:01

@SockPuppet: niezła riposta, ale chodzi mi bardziej o Arabów i ich zwyczaje.

Avatar SockPuppet

Edytowano - 29 czerwca 2013, 14:48

@Sauron: To Władca Demonów ich pożre. I zagryzie szynką.

Avatar janfon

24 czerwca 2013, 20:10

Cytuję: "Są cycki, jest główna".

Avatar fil341

27 czerwca 2013, 10:06

@janfon: zboczeni mOdERaToRzY:)

Avatar lipa2106

23 czerwca 2013, 14:35

Niektóre kobiety są nielogiczne.

Avatar badguy

23 czerwca 2013, 17:19

@lipa2106: Niektóre? Większość!

Avatar lipa2106

23 czerwca 2013, 17:23

@badguy: większość?wszystkie!

Avatar Atrix

23 czerwca 2013, 22:40

@lipa2106: Mam z pewnością większe iq od twojego. A jeśli chodzi o gry w CS'a zabiła bym cie w dwie sekundy, lub w dowolnej grze. Więc nie oceniaj wszystkich kobiet z góry jeśli nie znasz każdej.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 22:04

@Atrix: w Cs`a najlepiej radzą sobie 10 letnie dzieci...

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 24 czerwca 2013, 22:14

Bo bielizna prześwituje:))

Avatar kolkav5

23 czerwca 2013, 19:50

Heh, przypomiał mi się kaczor donald. :3
Z pewnego powodu.
4/5

Avatar Ktosiara

23 czerwca 2013, 17:21

Że tak powiem na plaży obowiązuje inna kultura no i tak jak to Mnich określił jak się bieliznę zakłada to się chce zasłonić, a w kostiumie raczej odsłonić ;)

Avatar Mnich1

23 czerwca 2013, 14:09

No bo jak się zakłada bieliznę to chce się zasłonić swoje intymne miejsca ciała, a strój kąpielowy zakłada się kiedy chce się coś pokazać. LOGIC.

Avatar Dorogon

23 czerwca 2013, 14:47

@Mnich1: To nie jest "LOGIC" :P Skoro nie wstydzą się pokazać w stroju kąpielowym (który tak szczerze mówiąc, często zasłania mniej niż bielizna), to tym bardziej nie powinny się wstydzić w bieliźnie. Nawet moje koleżanki (gdy byłem jeszcze w gimnazjum) doszły do takiego wniosku, więc jednak ta logika u kobiet kiełkuje :D

Avatar Griszka

23 czerwca 2013, 15:22

@Dorogon: jak już wykiełkuje to nie poruchasz.

Avatar Dorogon

23 czerwca 2013, 15:30

@Griszka: Nie musisz się tak o mnie obawiać, ale dziękuję za troskę :*

Avatar Griszka

23 czerwca 2013, 15:37

@Dorogon: Proszem bardzo, każdy dong to cenny dong.

Avatar SidNorth

Edytowano - 23 czerwca 2013, 16:58

@Griszka: Ten komentarz o kielkowaniu spowodowal ze spadlem z krzesla i poplakalem sie ze smiechu xD...

Avatar Griszka

23 czerwca 2013, 17:09

@SidNorth: Griszka Suchar - since 1999 C:

Avatar Piotr99

21 czerwca 2013, 18:47

Cytując K. Gonciarza "Och jak fajnie Wszystko mi widać, ale to nic... Przecież to kostium kąpielowy. BIELIZNA: AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!"
Koniec cytowania.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2013, 15:04

@Piotr99: to ja zacytuje Gimbusa"Gonciu się sprzedał.Wszystko dla pieniędzy..."

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tymi się chodzi

Lekko nie będzie

Równi i równiejsi

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka