Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2023, 21:34
rel ja miałem 5 lat jak tak robiłem
Odpisz
28 stycznia 2019, 13:46
Odpisz
28 stycznia 2019, 17:01
@adriano0510:
Odpisz
29 stycznia 2019, 04:47
@adriano0510:
Odpisz
4 stycznia 2020, 08:18
@adriano0510:
Odpisz
24 stycznia 2021, 14:02
@peter20080:
Odpisz
3 lipca 2021, 10:31
@Dark43Hunter:
Odpisz
17 lutego 2021, 09:30
Bardziej bym się zdziwił jak by ich nie miała
Odpisz
23 stycznia 2019, 19:30
Ja tak robiłam, ale z Kenem...
Chciałam zobaczyć, jak wyglądał PindOl
Odpisz
23 stycznia 2019, 19:45
@KlaraAnimatePL: dowiedziałaś się?
Odpisz
23 stycznia 2019, 19:48
@Tymek590: Wtedy nie.
ROZCZAROWANIE: 1000
Odpisz
23 stycznia 2019, 19:52
@KlaraAnimatePL: oof
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:10
@KlaraAnimatePL: Chcesz zobaczyć mojego
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:27
@KlaraAnimatePL: ja miałam kena i było
Odpisz
28 stycznia 2019, 15:57
@RedText: mam 12 lat...
FBI OPEN UP!
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:56
@RedText:
Odpisz
30 stycznia 2019, 22:34
@KlaraAnimatePL: Onie, czy to Midori na profilowym?
Odpisz
31 stycznia 2019, 23:01
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: tak...
Odpisz
1 lutego 2019, 14:38
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: To źle ;-;?
Odpisz
1 lutego 2019, 14:57
@KlaraAnimatePL: reee nienawidzę tej emotki
Odpisz
29 stycznia 2019, 17:04
Ktoś powiedział
DZYDZGI?!
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:19
ja tak robiłem w podstawówcie
Odpisz
23 stycznia 2019, 22:22
Ja w prawdziwym życiu...
Odpisz
23 stycznia 2019, 18:34
Ja po to grałem w ubieranki
Odpisz
23 stycznia 2019, 18:29
Ja tak w dzieciństwie robiłem kiedy siostra i mame nie patrzyli
Odpisz
23 stycznia 2019, 18:25
to przypomina mi trochę dzieciństwo, miałam taką koleżankę która rozbierała lalki, barbie i kena
Odpisz