Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2024, 17:39
Dużo
Odpisz
24 stycznia 2019, 07:48
15 min 1GB jak tak czytam narzekania innych to stwierdzam że nie jest tak źle
Odpisz
1 listopada 2020, 23:51
@RpLay: rel
Odpisz
24 stycznia 2019, 07:29
Możesz mieć zajebisty internet ale z limitem ale średnia bez limitu. bez limitu jest lepszy bo nie musisz że obawiać że skończy ci się limit
Odpisz
25 stycznia 2019, 16:51
@Luszak: W pewnej znanej firmie - która nazwę ma od angielskiego czasownika - jest Internet Bez Limitu, ale po przekroczeniu 100gb, prędkość internetu zwalnia do 1mb/s.
I teraz wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy po odpaleniu pobierania kilku gier na noc, budzę się rano i widzę napis: Pozostało: 2 miesiące do ukończenia pobierania...
Odpisz
25 stycznia 2019, 21:27
@Luszak: Musisz brać internet z naprawdę ch*jowej firmy skoro nie możesz mieć i szybkiego łącza i braku limitu.
Odpisz
25 stycznia 2019, 23:35
@biskupdec: ty masz dobrze bo ja ma po skończeniu nie 100gb a 60gb mam neta 50kb/s
Odpisz
25 stycznia 2019, 23:38
@FD_God: "nielimitowany internet" to pojęcie względne. Możesz mieć stałą prędkością. Ale jest nielimitowany który jak się skończy pakiet to ci ku*wy dają 50kb/s
Odpisz
26 stycznia 2019, 00:03
@Luszak: Ja mam nielimitowany światłowód 700Mb/s, więc pobieram sobie ile chce i jest wspaniale
Odpisz
26 stycznia 2019, 07:33
@FD_God: jakiej firmy?
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:04
@Luszak: Easynet, ale nigdzie indziej go poza Mławą nie dostaniesz
Odpisz
25 stycznia 2019, 23:38
Tylko czekam na światłowód w mojej wsi
Odpisz
24 stycznia 2019, 08:35
A ja już nie muszę się tym przejmować 1gb-1min.
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 16:34
@RedText: Zazdroszczę
U mnie jest 10MB-1min
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:50
@DzikiDzikers: kiedyś miałem prędkość wynoszącą 1mb/s (w praktyce 100kb/s) czyli potrafiłem pobierać 10mb w ok. 1.5 minuty (często sieć padała). Z taką prędkością pobierałem gry 30gb w 3-4 dni i noce. Takie było życie. Kiedyś będzie dobrze dla każdego
Odpisz
25 stycznia 2019, 18:30
@RedText: w Szwecji czy w USA będą sieci 1 petabajt/s a w Polsce dalej jedynie będzie dostępna neostrada 10mb/s xD
Odpisz
25 stycznia 2019, 18:56
@dawcaAiDS:
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 21:25
@dawcaAiDS: Obecnie w tych krajach jest gówno, najlepszy internet jest teraz w Rumunii, jedyna dobra rzecz w tym kraju.
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 22:55
@dawcaAiDS: hmm czy ja wiem, w dużych miastach w polsce łatwo dostać 300mb+ internet, już nie mówiąc o 100mb/s bo to i tanie i łatwo dostępne. Sam mam 900mb/s, nikt z moich znajomych nie ma poniżej 50mb/s, nawet z tych mieszkających po wioskach. Nawet na miedzi wyciągniesz 80mb/s, a nie na światłowodach, ale światłowody i tak wszędzie już kładą. Średnia prędkość internetu w polsce to 43mb/s, więc no D:
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:06
jak można nie miec neta CONAJMNIEJ 100-300mb/s w dzisiejszych czasach xdd
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:23
@frefux: 100kb/s
pozdrawiam
Odpisz
25 stycznia 2019, 22:52
@Dardanelle: dziwnie, ja mam 900mb/s, 50-100 to już dawno standard w polszy :>
Odpisz
26 stycznia 2019, 09:07
@frefux: nie jak od routera dzielą cię trzy ściany i biurko
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:04
80gb/h
Odpisz
24 stycznia 2019, 08:01
1G w 3-4 minuty... Jak słabe połączenie...
Odpisz
24 stycznia 2019, 07:50
ILE KU*WA? Ty się ciesz, że nie zaznałeś tak powolnego jaki ja mam.
Odpisz