Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2025, 20:45
Ach, dzieciństwo
Piękne czasy
Odpisz
24 stycznia 2019, 22:08
Gorzej jak nadepniesz na takowego
Odpisz
24 stycznia 2019, 23:23
Gorzej na Lego
Odpisz
25 stycznia 2019, 11:32
@Eranusieq: u mojego młodszego kuzyna wyebałem się prawie o takiego resoraka
Odpisz
25 stycznia 2019, 12:13
Faktycznie można się na takich "poślizgnąć" i zaje**ć o podłogę
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2019, 13:55
@Eranusieq: a na podłodze leży klocek lego...
Odpisz
8 marca 2019, 16:15
@heroder55: Ała
Odpisz
24 stycznia 2019, 10:14
Smutnym jest fakt, że jestem za stary na zabawę samochodzikami, klockami i innymi.
Odpisz
24 stycznia 2019, 15:24
@qwerty41: A to ktoś Ci zabrania?
Odpisz
24 stycznia 2019, 15:25
Rodzina
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2019, 18:04
@qwerty41: mi nikt tego nie zabrania
ale tego nie robię bo robienie takie brum brum brum w jedną i drugą troszeczkę nudne jest
ale je przechowuje dla mnie za 10 lat
Odpisz