Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2019, 20:49
Tak bardzo Fallout
Odpisz
29 stycznia 2019, 21:41
@STALKUJEMEMY: Gry bethesdy tak bardzo
Odpisz
30 stycznia 2019, 00:03
@STALKUJEMEMY: w Fallout'cie żaden śmieć nie jest śmieciem tylko materiałem do broni lub pancerza i taką przydatność bardzo lubię niż tylko targanie dla golda
Odpisz
30 stycznia 2019, 08:48
@Polalak: Ja w New Vegas wyciągałem z domu doktora Mitchella każdą książkę, przepychacz i każdy inny śmieć by go potem opylić u handlarza. Koniec końców hajs robię z początku gry sprzedając ulepszenia do broni z modów.
Odpisz
30 stycznia 2019, 08:56
@Lacoste: a mi ciężko przychodzi sprzedaż itemów kat. Śmieci
Chyba że pobawić się śmieciomiotem
Odpisz
30 stycznia 2019, 09:26
@Polalak: Bo ja nie bawię się w craftowanie itemów w fallout. Jak coś mi trzeba to szukam handlarza i to kupuje.
Odpisz
30 stycznia 2019, 10:05
@Lacoste: są różne typy graczy, jesteśmy jak widać odmienni jak cały świat, ale może zdarzyć się sytuacja gdy żaden handlarz nie ma tego co chcesz co wtedy?
Odpisz
30 stycznia 2019, 11:06
@Polalak: W falloucie takie sytuacje nie występują. Jak handlarze tego nie mają to albo to unikalny item albo trzeba mieć DLC by go zdobyć lub zdobyć większy lvl by był w asortymencie.
Odpisz
30 stycznia 2019, 11:31
@Lacoste: np. X-01 pojawia się od 30lvl
Odpisz
30 stycznia 2019, 08:52
Typowy S.T.A.L.K.E.R.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2019, 20:35
Każdy ziom zbiera złom
Odpisz
29 stycznia 2019, 23:20
@Rudymaciek05: Zbiera kable zbiera druty, będzie miał na nowe buty.
Odpisz
29 stycznia 2019, 21:56
I będzie kokosza
Odpisz
29 stycznia 2019, 23:04
@Najlepszy_Diler: kokosza do kokoszy i będą 2 słoiki groszy
Odpisz
29 stycznia 2019, 20:28
RDR 2 trochu
Odpisz
29 stycznia 2019, 20:43
@Legolas9988: prawda
Odpisz
29 stycznia 2019, 21:35
@Gerwund: W sumie miałem prawie depresję jak znalazłem pierścionek zaręczynowy u jednego kolesia :(
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2019, 20:53
Cel w życiu
Być w życiu tak szczęśliwy jak ten amerykański żołnierz zbierający niemiecką broń
Odpisz
29 stycznia 2019, 20:04
ale dobra jakość zdjęcia
Odpisz
29 stycznia 2019, 20:13
@Yoda_MLG: normalna jak na tamte czasy. Jeśli chodzi o jakość to poza pierwszymi próbami zawsze była dobra. Poza lagiem przy przejściu na aparaty cyfrowe gdy hd to był szczyt. Ale lepiej nie wspominajmy o tamtym okresie
Odpisz
26 stycznia 2019, 11:45
gothic 2 w pigułce
Odpisz
26 stycznia 2019, 11:50
i większość gier rpg
Odpisz
26 stycznia 2019, 11:50
Prawie każda gra RPG w syropie
Odpisz