Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Za co ta premia
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2021, 12:41
To pewnie jakiś błond
Odpisz
2 lutego 2019, 23:48
Czy tylko ja nie lubię jak ktoś daje w dialogu "xd"
Odpisz
3 lutego 2019, 11:29
@Domkri: ja też xD
Odpisz
17 lutego 2019, 19:41
@Domkri: ja nie lubię"XD" nawet w komentarzach.
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:32
A co zrobić z anty szczepionkowcami
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:45
Zaszczepić
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:09
@KalkoPl: żywym i w pełni sprawnym wirusem
Odpisz
26 stycznia 2019, 14:12
@Bromek_Potasu: wirusy są martwe
Odpisz
26 stycznia 2019, 15:49
Zaszczepić eutanazją lub stworzyć epidemie.
Odpisz
2 lutego 2019, 18:14
@daglasio: Nieożywione. Nigdy nie były żywe, się nie są martwe.
Odpisz
2 lutego 2019, 21:32
@WielkiSpod: martwa natura jest martwa mimo tego, że nigdy nie była żywa
Odpisz
2 lutego 2019, 19:12
Może by furryasy z nimi poleciały?
By se poszukali furry w kosmosie
Odpisz
2 lutego 2019, 19:17
@PapaSteryd: Przy okazji weeby, gejów i każdego kto jest inny
Odpisz
2 lutego 2019, 19:19
@lorax12: mi chodzi głównie o tych fanatycznych/narzucających innym swoje fantazje
Nie mam nic do gejów, weebów a nawet furry
Po prostu nie lubię fanatyków
Odpisz
2 lutego 2019, 19:31
@PapaSteryd: Nikt nie lubi fanatyków
Odpisz
2 lutego 2019, 19:51
@lorax12: A co z fanatykami wędkarstwa?
Odpisz
2 lutego 2019, 19:59
@Rozmaryn: Oni są jeszcze do wytrzymania i są raczej cicho
Odpisz
2 lutego 2019, 20:20
@BubbleGum_14: Chyba, że wszędzie porozstawiają haczyki i zabraniają ci wchodzić do wody....
Np. na plaży o 4 rano....
Odpisz
2 lutego 2019, 19:27
,,To perspektywa" (cytat przedstawiony w celu obrazy płaskoziemców, spokojnie, nerwy w konserw my)
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:43
Nawet gdyby zobaczyli jak naprawdę wygląda Ziemia to by w to nie uwierzyli... jest na to naukowe określenie, ale zapomniałem jak się nazywa
Odpisz
2 lutego 2019, 18:49
@lorax12: Fanatyzm?
Odpisz
2 lutego 2019, 18:49
@lorax12: Idiotyzm?
Odpisz
2 lutego 2019, 18:51
@lorax12: Debilizm?
Odpisz
2 lutego 2019, 19:02
@lorax12: Dysonans poznawczy?
Odpisz
2 lutego 2019, 19:16
@Klemens_trzynasty: dokładnie
Odpisz
2 lutego 2019, 19:19
@lorax12: Było u Scifuna
Odpisz
2 lutego 2019, 19:20
@Klemens_trzynasty: Może ale SciFuna oglądałem dawno
Odpisz
2 lutego 2019, 18:48
haha
Odpisz
2 lutego 2019, 18:10
To nie miałoby sensu.
Gdyby nie wrócili to reszta płaskoziemców stwierdzi że "NASA ich porwała i zabiła za poznanie prawdy".
Odpisz
2 lutego 2019, 18:15
@Klemens_trzynasty: Technicznie na tym memie to właśnie się stało.
Odpisz
2 lutego 2019, 18:18
No właśnie
Odpisz
26 stycznia 2019, 14:56
Odpisz
26 stycznia 2019, 15:02
@lulul: wiem, ale to śmieszny obrazek na stronie ze śmiesznymi obrazkami
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:14
Prawdziwy płasko ziemca powiedział by że ta rakieta nie ma okien, a to są ekrany
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:58
@szalonememe: Albo, że oni go czymś zatruli i to wszystko to omamy.
Odpisz