A i tak musisz czekać na lądowanie, żeby wstawić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2019, 11:00
O ku*wa nie włączyłem trybu samol...
Odpisz
8 lipca 2019, 10:59
Odpisz
26 stycznia 2019, 17:01
Kto dodał? Gdzie lecisz?
Odpisz
26 stycznia 2019, 17:28
Ja dodałem, już dotarłem do Liverpoolu
Odpisz
2 lutego 2019, 22:51
@LSD2000: ile się tam leci?
Odpisz
3 lutego 2019, 12:19
@bignigga: Tak ze 2,5 h
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2019, 14:21
@LSD2000: e to krótko ja na wyspy Kanaryjskie leciałem 4,30h
Odpisz
2 lutego 2019, 17:42
Stosowanie się do instrukcji 👦⬇
Używanie telefonu podczas lotu 👦✋
Odpisz
2 lutego 2019, 19:03
Nie ma zakazu używania telefonu w samolotach; ewentualnie podczas startu i lądowania
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 19:21
@Jarzebina5: A to przepraszam za moje niedoinformowanie ale za co te ⬇?
Odpisz
2 lutego 2019, 19:27
Za to, że nie masz racji, czerwona strzałka dosłownie oznacza, że nie zgadzasz się z danym komentarzem
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 19:31
@Jarzebina5: Masz rację dostajesz ⬆
Odpisz
2 lutego 2019, 19:41
w twoim przypadku to nie masz racji
Odpisz
2 lutego 2019, 19:42
w czyim?
Odpisz
2 lutego 2019, 20:28
Tobie odpowiedział
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 20:34
@Jarzebina5: ma rację, a ja nie miałem racji do czego się przyznałem, czy nie mam racji przyznając się że wcześniej nie miałem racji? Czy jest jakaś 3 racja? A może żyjemy tylko w symulacji w której ktoś inny ma rację w której rację ma ktoś inny, bo nie ma racji?
Odpisz
2 lutego 2019, 20:39
Odpisz
2 lutego 2019, 21:51
@Jarzebina5: Chyba nawet podczas startu i lądowania nie ma zakazu, jedynie trzeba włączyć tryb samolotowy na cały lot
Odpisz
2 lutego 2019, 22:43
@xXkuba22Xx: Dlatego napisałem, że ewentualnie, bo ja zawsze używam :p
Odpisz
2 lutego 2019, 23:07
@Jarzebina5: Przeprosiłem za moje niedoinformowanie :p Nigdy nie latałem więc nie wiem jak to wygląda, a zawsze chciałem polecieć gdzieś ale niestety nie ma czasu i hajsu na ten czas ;/
Odpisz
2 lutego 2019, 23:09
Ale ja Ciebie nie obrażam, ani nic podobnego lmfao
Odpisz
2 lutego 2019, 23:25
@Jarzebina5: A ja nie napisałem Ci o że mnie obrażasz :o błędne koło się toczy
Odpisz
2 lutego 2019, 23:42
Ale się tłumaczysz nadmiernie, kiedy temat nie jest o Tobie
Odpisz
2 lutego 2019, 17:22
Ciekawostka: ta pozycja gwarantuje szybką i bezbolesną śmierć poprzez złamanie karku w razie katastrofy. Nie służy ochronie.
Odpisz
2 lutego 2019, 16:48
Odpisz
26 stycznia 2019, 16:58
Gdzie lecisz?
Odpisz
26 stycznia 2019, 17:36
@dom2mich3:
Odpisz
26 stycznia 2019, 16:59
Jezu, ja zawsze umieram wewnętrznie że śmiechu jak oglądam te gazetki w samolocie
Odpisz
26 stycznia 2019, 16:49
Hail
Odpisz