To praktycznie niemożliwe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 lutego 2019, 16:30
Pamiętam, jak byłem zmuszany do oglądania filmów barbie. W jednym śpiewali co jakieś 4, j*bane, minuty. K*RWA.
(Film trwał 2h)
Odpisz
17 maja 2020, 12:50
@EnderKGunner34: Dlaczego byłeś zmuszany?
Odpisz
17 maja 2020, 21:16
@MajnkraftAlusiek: Bo nie chcieli żebym sam siedział w pokoju obok i oglądał "bezsensowne" bajki. No i dlatego, że kuzynka i siostra chciały oglądać
Odpisz
17 maja 2020, 22:38
@EnderKGunner34: A jakie bajki oni uznawają za bezsensowne, jakie ty oglądałeś?
Odpisz
18 maja 2020, 02:19
@MajnkraftAlusiek: Gumball, Pora na Przygodę, zwyczajny serial
Odpisz
18 maja 2020, 18:13
@EnderKGunner34: A kuzynka i siostra nie mogły same oglądać?
Odpisz
18 maja 2020, 18:24
@MajnkraftAlusiek: Według rodziców - nie.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 12:09
Toy Story?
Odpisz
9 lipca 2019, 10:19
"Ty drucha we mnie masz" to po 1. A po 2. To film tylko Pixara przed Disney Pixar
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 13:17
Nie znam się na bajkach, więc mogłem nie wiedzieć, ale dzięki
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 13:58
W "Antalantydzie: Zaginiony Ląd" nie śpiewali
(Wiem że to film z 2001, ale wciąż to Disney + kiedyś myślałam że jest starszy)
Odpisz
1 lutego 2019, 23:20
@BardzoOryginalnaNazwa: Jeszcze Planeta Skarbów - jest tam piosenka, którą śpiewa główny bohater w środku filmu ale to jest soundtrack.
Odpisz
22 lutego 2019, 19:47
@Soberker: Jeszcze w "Zwierzogrodzie" jest jedna piosenka, która leciała dwa razy, ale raz akurat jak główna bohaterka puszczała sobie muzykę na słuchawkach (i żeby coś leciało w tle podczas oglądania tych widoków), a drugi raz tak prawie na końcu filmu, na koncercie
Odpisz
27 stycznia 2019, 10:15
A po 2000 były filmy Disneya bez śpiewania?
Odpisz
27 stycznia 2019, 10:16
@Cichy22: Infinity War na przykład
Odpisz
27 stycznia 2019, 10:19
@rozwalgo: a nie śpiewał Star Lord i inni strażnicy galaktyki jakoś na początek?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 11:11
@Cichy22: Ale to nie był śpiew na zasadzie wujek zabił mi starego więc o tym pośpiewam
Odpisz
2 lutego 2019, 09:54
@Cichy22: Wielka Szóstka
Odpisz
5 lutego 2019, 16:27
@Cichy22: W głowie się nie mieści
Odpisz
5 lutego 2019, 16:42
@LittleBoy: Tego bym już raczej nie liczył, to film wytwórni Pixara, z Disney Pictures, ale Pixara.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 12:02
Pamiętam, że nawet za dzieciaka wku*wiało mnie jak jakaś postać w bajce zaczynała śpiewać. W takiej chwili przewijałem sobie do momentu kiedy wszyscy już przestali się zachowywać jakby byli po LSD.
Odpisz
2 lutego 2019, 13:48
Na przykład w Fineaszu i Ferbie .-.
Odpisz
1 lutego 2019, 20:37
Niektóre piosenki są zajebiste
W szczególności te antagonistów
Odpisz
1 lutego 2019, 21:43
@lorax12: Piosenka antagonisty z Króla Lwa 2 chyba moja ulubiona
Odpisz
1 lutego 2019, 23:00
@PanMisiek: polecam włączyć piosenki antagonistów disney'a po niemiecku
Odpisz
2 lutego 2019, 08:19
@PanMisiek: Ja kocham piosenkę Frollo z Dzwonnika z Notre Dame
Odpisz
2 lutego 2019, 02:06
Akurat wszystkie śpiewanie w jakim kolwiek filmie to najbardziej wku*wiajacy syf który staram się od razu przewinac bo mi uszy więdną
Odpisz
27 stycznia 2019, 13:35
chyba w Parowcu Willy nie śpiewają.
Odpisz
27 stycznia 2019, 14:06
Gwiżdżą
Odpisz
27 stycznia 2019, 11:34
Dlatego uważam że filmy Disneya (nie mówię o filmach filmach, chodzi o animacje, choć Disney ma sporo ch*jowych filmów) za słabe
Odpisz
2 lutego 2019, 09:52
To są w sumie musicale. możesz nie lubić jakiegoś gatunku, ale to nie oznacza odrazu że jest słaby
Odpisz
27 stycznia 2019, 10:29
Dzisiaj z resztą też nie jest inaczej.
Odpisz