28 worków pyszności, ale za to ponad 171kg więcej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 16:01
Odpisz
25 czerwca 2013, 18:29
zacznijmy od tego kto by zmieścił 28 worków w jeden dzień?
ApriL141 wziął pod uwagę jeden dzień a przecież facet mógł to jeść miesiąc albo dłużej ;p
Odpisz
27 czerwca 2013, 14:45
@bolach67: "wzięła" , no dokładnie, ja obliczyłam teorie, a w praktyce zupełnie inaczej zdarzenia by się potoczyły :D
Odpisz
25 czerwca 2013, 09:46
Ale przecież facet nie przytyłby 170kg, bo większość energii zużyłby na ruch i procesy życiowe. Jeśliby żywił się nimi przez dłuższy czas, jako dodatkiem do normalnego jedzenia, to nawet bez specjalnych świczeń nic by nie przytył
Odpisz
25 czerwca 2013, 17:51
@Aragornek: Powodzenia w traceniu tej "większości" tłuszczu na ruch i inne czynności życiowe. BTW, na początku przytyłby o samą wagę chrupków, a potem dopiero o te około 120kg.
Odpisz
23 czerwca 2013, 20:53
Chciało ci się liczyć?
Odpisz
24 czerwca 2013, 07:56
@SNIKERSS: siedziałam chora, ludzie z nudów robią dziwne rzeczy :p
Odpisz
25 czerwca 2013, 14:56
@ApriL141: no fakt ja raz liczyłem ile liter pani na lekcji pisała ; D
Odpisz
25 czerwca 2013, 10:08
No dobrze Patrycjo... tak więc kilka ciekawostek :)
po 1 - ekonomia to nie głupia matematyka a USA to nie Polska. Przy zakupie 1000 sztuk czegoś nieopakowanego nie płaci się jak za zwykłą cenę. wiec przelicznik ilości kg na worek jest śmieszny - logika ;)
ceny w USA też nie są takie same jak w Polsce więc porównywanie kursów i zamiana tego jest nie na miejscu.
I na koniec - po co ta informacja o tym ile w ciągu jednego dnia by zjadł? Zapewne jeden taki worek jadłby kilka dni... więc ten nagłówek "bitch please" jest nieodpowiedni i bardziej pasuje do tego co Ty napialas...
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2013, 12:21
@PMGKS: dlatego użyłam takich sformułowań jak "teoretycznie" i "w przybliżeniu" , a jeśli chodzi o cenę gotowego produktu to specjalnie dopisałam w nawiasie iż to jest hurtowa cena tej paczki :) (te dane znalazłam na stronie jednej z fabryk tych chipsów) ,a jeśli chodzi o cenę jaka panuje w USA a w Polsce ,to również myślę że się rożni, ale nie myślę aby to była jakaś olbrzymia różnica, dlatego jeszcze raz powtórzę to jest wynik w przybliżeniu ,a nie dokładny ;)
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2013, 11:35
Nikt nie pisał, ani nie powiedział, że on to zje przez dzień, czy choćby rok...
Odpisz
25 czerwca 2013, 10:40
Przekąska Chucka Norrisa.
Odpisz
23 czerwca 2013, 20:58
Człowiek umiera, gdy zje zbyt dużo kalorii dla swojej masy...
Umarłby.
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:03
Lub stał by sie obywatelem USA
Odpisz
24 czerwca 2013, 20:32
@magtizo14_: ...gdy ktoś przytyje jak świnia, to może zjeść więcej kalorii. Ale zbyt dużo kalorii do masy powoduje zgon. ....jeden z królów na świecie tak zmarł, ale nie pamiętam, jaki.... jakiś pogański, od Wikingów czy coś.
Odpisz
25 czerwca 2013, 09:30
dlatego dopisałam że teoretycznie, nie zaprzeczam, mógłby zjeść nawet połowę i umrzeć, a nawet wątpię że ktoś byłby w stanie zjeść tyle w ciągu jednego dnia ;)
Odpisz
23 czerwca 2013, 20:24
Prawdziwy mężczyzna poszedłby na striptiz
Odpisz
25 czerwca 2013, 08:20
@Terminus223: prawdziwy mężczyzna robi to co ***a chce
Odpisz