Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ThunderBoi

30 stycznia 2019, 16:07

Nie mam xboxa i dziewczyny. Am i disabled?

Avatar Crisium

Edytowano - 2 lutego 2019, 00:30

@ThunderBoi: Ja też nie mam ani xboxa ani chłopaka. A u mnie powinno działać odwrotnie, bo jak dziewczyny odstraszają konsole, to z kolei chłopaków przyciągają. Ja mam w domu spokonkompa, ps4, switcha, oraz naprawdę pokaźną kolekcje gier, a i tak żadnego chłopa nie jestem w stanie zatrzymać na dłużej.

Avatar siasio37

1 lutego 2019, 22:52

ja mam ps4 i ps3

Avatar igor444

30 stycznia 2019, 22:56

Why not both ?

Avatar Ambassador

30 stycznia 2019, 15:04

Avatar Legolas9988

29 stycznia 2019, 21:33

Było ale z PlayStation

Avatar Mr_Quicky

29 stycznia 2019, 22:44

@Legolas9988: Tyle że w Polsce ten mem ale z playstation był by nieadekwatny

Avatar Legolas9988

30 stycznia 2019, 15:04

@Mr_Quicky: Tak wiem.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 stycznia 2019, 19:58

a jak rozmawiamy o Xboxie to właśnie znalazłam tego pada/kontrolera z xboxa w szafce mojego brata
o co tu chodzi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2019, 07:42

ludzka ciekawość nie zna granic

Avatar Barteus

30 stycznia 2019, 10:34

trzeba przejść testy na inteligencję np. Polacz jedna linia i zrób jakąś figurę wiem bo mój tata pracuje w jednostce wojskowej

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2019, 06:51

było i będzie

Avatar Tekashi6IX9INE

Edytowano - 29 stycznia 2019, 21:44

Jak dla mnie XBOX ONE najlepszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Crisium

Edytowano - 2 lutego 2019, 00:24

@Verminion: Kupiłam wkońcu tego Switcha z Zeldą i szczerze mówiąc- super. Odrazu przypamniało mi się dzieciństwo (moją pierwszą konsolą było Nintendo DS). Sama konsola jest mega funkcjonalna i zaawansowana technicznie. Jedyne co mnie denerwuje to zamiana B i A (zazwyczaj tym na dole się akceptuje, a z prawej odrzuca a tu jest na odwrót), ale pewnie się przyzwyczaję. Zastanawia mnie również dlaczego nie ma polskiej wersji językowej konsoli ani gier. Mi to tam zbytnio nie przeszkadza bo znam angielski, ale jestem w stanie zrozumieć jeżeli ktoś ma z tym problem. Tak czy inaczej konsola zdecydowanie warta swojej ceny, a żadna gra mi tak dawno nie sprawiła takiej przyjemności i poczucia nostalgii jak Zelda :) X pudło się chowa ze swoją exclusivami. A sory zapomniałam, przecież żadnych nie ma ups...

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2019, 10:11

@Crisium: ⬆ :)

Avatar ALKATRAZ

29 stycznia 2019, 23:25

Prawda boli

Avatar Mr_Quicky

Edytowano - 29 stycznia 2019, 22:41

Ej to jest jednocześnie smunte, zabawne i prawdziwe xd

Avatar TypowyJejowicz

27 stycznia 2019, 20:34

było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka