Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mlkla

29 stycznia 2019, 18:53

Tylko oni

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Mpawlo

2 kwietnia 2020, 15:14

@mlkla: nie ma BRACI GOLEC i MARYLI RODOWICZ

Avatar stefus

2 kwietnia 2020, 15:46

@Mpawlo: prawa do postaci są za drogie

Avatar Boberek00

29 stycznia 2019, 18:58

PEPSI MAN!!!

Avatar rozwalgo

10 stycznia 2020, 01:25

@Boberek00: *odkop*
DUN DUN DUDUN DUN DUDUDUN

Avatar kazdan480

29 stycznia 2019, 19:02

Wersja alternatywna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar kolach123

Edytowano - 4 lutego 2019, 15:05

@kazdan480: Musisz wejść do siedziby sunset sarsaparilli( nie wiem czy dobrze napisałem) i podejść porozmawiać do festusa, tak chyba się nazywał. Potrzeba Ci bodajże 50 kapsli z gwiazdką, dostaniesz dostęp do sejfu a tam trochę kapsli i broń.

Avatar kazdan480

4 lutego 2019, 15:19

Avatar arceus1

4 lutego 2019, 07:01

A ja piję czasami Pepsi czasami cole i nie rozumiem tej kłótni :)

Avatar pawlikok

4 lutego 2019, 00:56

Wszedłem w komenatrze po to, aby popatrzeć na ból dupy fanów Coca-Coli. I jestem dumny z fanów Pepsi, którzy zignorowali te małpy. Tak trzymać :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Plastikowy_Krokodyl

4 lutego 2019, 06:57

@pawlikok: synek, czy ty kiedykolwiek widziałeś niesarkastycznego hashtaga na jeja, którego nie użya chłam z fejsbuka?

Avatar pawlikok

4 lutego 2019, 08:02

@Plastikowy_Krokodyl: Tak. Niejednego

Avatar marian66626

3 lutego 2019, 21:56

pepsi maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Avatar
bylojuz12

3 lutego 2019, 23:08

@marian66626: saves the daaaaaaaaaaaaaaay

Avatar KKuubbaaa1

Edytowano - 3 lutego 2019, 21:43

A co z najśilniejszym wrogiem ludzkości, czyli potężnym gejem?
Ten z pepsi nie da mu rady.

Avatar jejaplxiaomi

4 lutego 2019, 10:37

@KKuubbaaa1: *POTĘŻNYM gejem

Avatar seba27113

3 lutego 2019, 21:32

Avatar nirqm

3 lutego 2019, 21:09

On zabija ich wszystkich na hita

Avatar xMacius

3 lutego 2019, 20:17

capitan bepis jest lepszy

Avatar Nowaczeq

29 stycznia 2019, 23:30

Hehe bepis

Avatar Z3R0_

29 stycznia 2019, 22:50

#ColaLepsza

Avatar
iqhawe

29 stycznia 2019, 19:36

Ekhem...

O to najsilniejszy antagonista który zabije każdego używając tylko 0.000000000001%o swojej potęgi

Avatar DeadShoot

Edytowano - 3 lutego 2019, 20:14

Kudłaty zabije go mrugnięciem
czyli to jakieś...
0,0000000000000000000000000000000001% mocy użyje

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2019, 19:16

Pepsiman to dar od Japonii dla ludzkości.

Avatar Plastikowy_Krokodyl

29 stycznia 2019, 19:26

rekompensata za anime

Avatar
CarskiMonarchista

29 stycznia 2019, 19:08

Tak wpadłem na myśl, że kudłatego może pokonać TurboDymoMan! Bo według jego filozofii jest o 50% silniejszy od samego kudłatego!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Niezniszczalne

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Należy się za piękne oczy

Cóż za brak szacunku

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka