Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2019, 11:54

Mój własny brainlet

Avatar Rozyv

15 marca 2019, 17:44

daj bez cenzury

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2019, 19:48

@Rozyv: nie mam

Avatar polak922

16 lutego 2019, 14:57

Druga wojna zwiadowa

Avatar Kabaczek15

9 lutego 2019, 21:09

Jak się nazywają te głowy? Co mam do Googla wpisać, aby je znaleźć?

Avatar Profesor_Henry

9 lutego 2019, 21:22

@Kabaczek15: brainless

Avatar norek00

10 lutego 2019, 12:33

@Kabaczek15: Brainlet *

Avatar ProMoruxBax

8 lutego 2019, 23:06

Pan Tadeusz napisał Adama Mickiewicza.
Dajcie mi te memy poszukuje reaction mema

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 stycznia 2019, 23:27

To tak
1.Socjalizm który był podstawą do utworzenia Komunizmu miał być w zamierzeniach dobry,ale powstał Komunizm dzięki pewnemu Gruzinowi który chciał być Księdzem.

2.Jak na swoje czasy to tak,był niski

3.Nie zgadzam się z opinią,że przez tchórzostwo,ale jednak Polska co sojusznicy się nie wysilili,miała od tylca niespodziewany atak ZSRR,nie miała takich fortyfikacji jak Francja,była trochę zacofana przez zniszczenia przez I Wojne Światową (bo tam były główne walki wojsk Niemiecko Rosyjskich),w założeniach miała upaść w kilka dni-tydzień lub dwa,przetrwała miesiąc.A Francja co miała Fortyfikacje,lepsze wojsko i wyposażenie i więcej czasu na przygotowanie a i tak upadła po miesiącu to coś jest nie tak.

4.Gdyby Japonia nie zaatakowała USA,Benitto Mussolini nie spowolnił ataku na ZSRR przez chęć podbicia Jugosławii i Hitler zdobył Wielką Brytanie PO CZYM by zaatakował wraz z Japończykami to mogli wygrać wojne.

5.Tak one były Niemieckie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Orangeria

6 lutego 2019, 06:57

@Nanook: Otaczał się również ludźmi wyjątkowo wysokimi (nie mam pojęcia, czy zamierzenie, czy nie), to pogłębiało wrażenie jego niskości (autokorekta poprawia mi „niskość” na „boskość”, widać Napoleon na zawsze w jej sercu)

Avatar Baturaj

6 lutego 2019, 15:13

Sorry, ale właśnie "jak na swoje czasy" to Napoleon był wysoki. 1,69 cm, co wynosi 4 centymetry więcej niż średni wzrost rekrutów w wojsku francuskim w tamtych czasach.

Avatar Sebzer

6 lutego 2019, 10:00

Uwaga! Jejowi znawcy historii wymądrzają się poniżej w komentarzach!

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 15:38

@Sebzer: Albo mówią prawdę ?

Avatar ASIMOW_2

6 lutego 2019, 07:45

Avatar UltraX_

5 lutego 2019, 23:01

krokiety

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2019, 22:10

Hu*, ku*wa pryncypałki

Avatar
bylojuz12

29 stycznia 2019, 23:01

A kurła my to polacy wybiliśmy 13 miliardów niemców a brytyjczycy,amerykańczycy,rosjanie,kanadyjczycy,chinczycy,francuzi,australiczycy i wszyscy oprócz polaków siedzieli na tych swoich gównianych czerczilach, szremanach, krowelach, fajaflajach,madildach, sreciakach, chinukinu ku*wa( japońskie czołgi), fi(u)atach(włoskie czołgi), ku*wasardynkach, N3 Leegmach,ku*vaczach, pierdszingach, szronmułach, spie**olinofajerach, h*jrikejna, biłach, mosszitach, B69 i innych gównach. To MY kurła rozpi***alaliśmy wszystkie niemieckie ku*wa szajgrys, pantoflery, szturmgeszitzy, szturmszitery, szitd.ku*waefzetY, szitery I,II,III,IV, serogity, fokeku*wy, heinekeny i inne gówniane maszyny ch*jowej niemieckiej myśli technicznej. To dzięki nam herbatniki wygrały bitwę o anglię, rosjane wygrali pod moskwą, amerykańvzycy stworzyli pompę atomową kurła!!! Kurła wszyscy podziwiali nasze pienkne SIEDMIOTONOWE POLSKIE, Karasie, Tankietki ku*waaaa!!! My wygraliśmy WOJNE AAAAAAAAAAAAAA ku*wA MYYYYYY!!!!!!!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
bylojuz12

29 stycznia 2019, 23:38

@Ambassador: Dobra dobra już sobię idę.

Avatar Mastilia

5 lutego 2019, 20:07

Kisnę z tych nazw

Avatar fufon

30 stycznia 2019, 15:19

Brakuje jeszcze "Polacy obronili Anglię"

Avatar AurelionSol

5 lutego 2019, 20:03

@fufon: może nie obronili ale w dużej mierze powstrzymali Luftwaffe

Avatar wonstont

30 stycznia 2019, 14:30

Polska dla Polaków
Ziemia dla Ziemniaków
a Księżyc dla księży

Avatar marian66626

30 stycznia 2019, 15:01

@wonstont: Polak Niemiec dwa bratanki.
Jak świat światem zawsze Niemiec będzie Polakowi bratem.

Avatar wonstont

30 stycznia 2019, 15:33

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2019, 01:48

Akurat komunizm w teorii jest nie najgorszą ideologią, ale nie da się go zastosować w praktyce.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

30 stycznia 2019, 06:50

Nom.

Jest jeszcze anarchia. Komunizm ma drugie miejsce od dołu

Avatar Brind

30 stycznia 2019, 06:51

jeżeli ideologi nie da się zastosować w praktyce to można mówić, że jest udana?

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2019, 12:29

@Brind: Ja mówię, że jest niezła w teorii. W praktyce ssie pałe oczywiście.

Avatar Jasnowidz

30 stycznia 2019, 00:09

To denerwujące gdy ktoś mówi "Polskie obozy śmierci"

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2019, 22:54

Proszę nie obrażać niskich ludzi. Napoleon Bonaparte był niski, a wiele dokonał

Avatar
bylojuz12

29 stycznia 2019, 23:01

Na swoje czasy był dość wysoki.

Avatar Ambassador

29 stycznia 2019, 23:22

właściwie, to on nie był niski, w tamtych czasach był dzisiejszym 180 cm.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka