Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ItsMee

22 lipca 2018, 23:42

Nie mają najmniejszych szans

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2013, 22:12

Podobnie widziałem swoją drużynę w BF. Przez kilka minut prosiłem o amunicję, a potem wskrzesił mnie medyk, który nie zabił kolesia tuż przede mną.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2013, 17:03

Mam odwrotnie.

Avatar hadesik13

26 czerwca 2013, 13:08

eee... lol? ;P

Avatar mikokaro

Edytowano - 26 czerwca 2013, 08:44

najlepszy jim carrey

Avatar Czambal21

25 czerwca 2013, 17:59

co to z kolo z drugiego obrazka MY TEAM ?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 19:35

@Czambal21: Jak można nie wiedzieć kto to Borat? Wstydź się! ;-;

Avatar danielosmucios

Edytowano - 25 czerwca 2013, 18:18

mam wyjebiaszczy team :D

Avatar shark2199

25 czerwca 2013, 17:38

Nie ogarniam, w Lola nie gram, w DoTę też nie.

Avatar razor88

25 czerwca 2013, 17:32

fasola jest najlepszy

Avatar TheOrzeszek

25 czerwca 2013, 17:24

co do jungli to jest najlepsza jaką widziałem

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

25 czerwca 2013, 15:59

Oryginalne... takich grafik Wam trzeba!!!

Avatar tolkowski

25 czerwca 2013, 15:23

Ja bym wolał Dumbledora :D

Avatar harryolo

25 czerwca 2013, 15:34

@tolkowski: Tak ale Gandalf ma skila ,,You shall not pass!" dzięki której może zabić wszystkich przeciwników na linie wydłużając swój respawn w zamian.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 08:26

Powiem ci że twój team wygra

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 14:26

Ciekawe jak? Mają przecież Chucka Norissa... Oni się poddadzą od razu na starcie ;d

Avatar amekninja555

25 czerwca 2013, 14:28

*Przed startem

Avatar rakso132

25 czerwca 2013, 15:01

A jego team ma Zohana, a z Zohanem się nie zadziera.

Avatar jacek1s

25 czerwca 2013, 15:03

Jaś Fasola ma większy dmg i hp !

Avatar frogi16

25 czerwca 2013, 14:56

mid i support powinny być odwrotnie. support ma czarować i rzucać buffy, nie mid.

Avatar kajtek57

25 czerwca 2013, 16:10

@frogi16: Support powinien chronic Carry, a nie rzucac czary -,- Od tego jest mid...

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 31 marca 2017, 20:42

@frogi16: Support wspiera adc w różne sposoby. Healuje, bierze na siebie dmg, obija przeciwników, buffuje sojusznika lub unbuffuje wroga.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 14:51

!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

To by wystarczyło

Północne Węgry

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka