Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tr_8r

2 kwietnia 2016, 10:25

fajne czasem się zrelaksować i pobudować coś w mc ale ja nigdy nie powiedział bym że minecraft to gra wszchczasów, jest wiele innych wspaniałych gier takich jak csgo czy darmowy World Of Tanks

Avatar DRAGON_POLSKA

20 lipca 2021, 12:51

@tr_8r: WoT jest teraz p2w tylko wciskają ci kit że darmowy, bo za darmo ti grę możesz zainstalować a grać to już bez płacenia nie da rady

Avatar pawel4134

14 lutego 2015, 13:40

mój kolega pięknie buduje ma chyba 14 lat i gra w mc O.O

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 15:23

Ten obrazek prawde mówi :/

Avatar mrklorens

27 czerwca 2013, 05:58

jedna osoba raczej nie wybuduje zamku

Avatar marcin12321

29 czerwca 2014, 17:50

@mrklorens: chyba że w kilka tygodni ja zrobiłem biały dom wieże eliffe zamek z malburka w około 5 dni lecz potem wszystko usunełem

Avatar mrklorens

29 czerwca 2014, 19:07

@marcin12321: a ja po wybudowaniu małego domku mam dość

Avatar marcin12321

8 lipca 2014, 10:38

@mrklorens: ja na PE robie zamek tera

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2013, 19:19

pff ja robota zbudowałem jak 7 lat miałem z mózgiem który żył

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 15:56

Skoro minecraft powstał 5 lat temu, a tak naprawdę 4 rozwinęły się możliwości robienia dobrych budowli to ile teraz masz? 11? 10?

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 11:01

Nie , po prostu jak pisałem ten komentarz kłamałem :P

Avatar Ravios

24 września 2013, 21:34

Default żal!!!!!!

Avatar Ravios

10 września 2013, 23:25

LOL talent masz w stawianiu kloców xD. Z talentem do budowania trzeba się po prostu urodzić. Mechanizmów się można nauczć jak już xD

Avatar Epickiodkrywca

29 sierpnia 2013, 17:20

co ja buduje

jat to dla moich znajomych wygląda

Avatar MonsterHigh87717

30 lipca 2013, 13:24

prawda

Avatar Adusak

29 lipca 2013, 13:02

twoje lepsze

Avatar kazakol2000

26 czerwca 2013, 20:10

On mi ukradł dom!!!

Avatar TheNelsonPL

26 czerwca 2013, 22:32

@kazakol2000: Na tej stronie Smerf może być tylko jeden ..

Avatar JTay_

27 czerwca 2013, 16:04

@TheNelsonPL: Ach wy głupie smerfy!

Avatar TheNelsonPL

27 czerwca 2013, 17:32

@JTay_: I tak nie znajdziesz naszej wioski !

Avatar kazakol2000

27 czerwca 2013, 19:32

@TheNelsonPL: Mam napisane w opisie że NIE LUBIĘ smerfów, więc jestem tak jakby... gargamel....

Avatar bsmolana

27 czerwca 2013, 17:33

dobrze że cię nie znam

Avatar AvEsOmEquS

27 czerwca 2013, 10:49

Szałas z drabinkami !!! :D

Avatar Bjornie

26 czerwca 2013, 20:51

Budowle mają być przede wszystkim funkcjonalne a nie ładne!

Avatar Oliweczkaa

26 czerwca 2013, 21:37

@Bjornie: To może inaczej, funkcjonalne i ładne? :P

Avatar bylejakbylegdzie

26 czerwca 2013, 22:32

@Bjornie: funkcjonalność liczy się tylko na serwerach survival oraz na początku gry, na serwerach fb budynek musi być funkcjonalny i ładny a na serwerach oraz świecie creative to tylko ładny

Avatar Xifer

26 czerwca 2013, 22:13

A tera TNT :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar przystojnyjozek
Dodane przez: przystojnyjozek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fajnie że odpowiedzieli

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka