Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2019, 17:23
A jak to jest być skrybą?
Odpisz
4 lutego 2019, 17:23
@TellingKolega: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
Odpisz
4 lutego 2019, 18:28
@TellingKolega: mogłeś chociaż zmienić konto aby odpowiedzieć sobie :/
Odpisz
4 lutego 2019, 20:45
@Axyui: do był wstęp oraz chciałem zobaczyc czy osoba której ukradlem tą wypowiedź się odezwie
Odpisz
4 lutego 2019, 17:20
On się cieszy czy wścieka?
Odpisz
4 lutego 2019, 17:30
@sano110: cieszy
Odpisz
30 stycznia 2019, 20:45
Ojojojojoj ojojoj jestem bogiem
Odpisz
4 lutego 2019, 17:21
@rozwalgo: uświadom to sobie, sobie, sobie...
Odpisz
30 stycznia 2019, 21:37
ktokolwiek tworzy te memy kocham cie <3
Odpisz
30 stycznia 2019, 20:40
Memy z asterixa i obelixa ❤
Odpisz