Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ch-chesz wyparować...?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2021, 08:41
Chodziło chyba o to, że podczas upadku z większej wysokości klapka i bateria odpadają
Odpisz
29 października 2020, 15:37
zbyt mała odporność na upadki xDDD
Odpisz
3 lipca 2013, 10:58
Miałem ten telefon... Jeb**** nim o głaz, a on nic. Nawet jednej ryski nie miał
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 14:56
@slawek1405: a głaz?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:03
@slawek1405: dalej odpowiedzi nie dostałem
Odpisz
5 stycznia 2019, 19:07
@Tymek590: pewnie spróbował drugi raz to zrobić i dostał odłamkiem skały. Albo telefonem co się odbił. No nie ważne [*]
Odpisz
29 października 2020, 15:38
@SmacznyGofr: hello there
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2021, 02:21
general kenobi!
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:00
@roooomek: pan z losowych?
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:09
tak
Odpisz
3 lipca 2013, 12:31
ten telefon kiedyś był najlepszy na świecie
Odpisz
4 listopada 2015, 13:10
@tu_2000: *i jest
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 14:59
@lolipop10: Ja go jeszcze mam i działa ale nieużywam
Odpisz
30 lipca 2014, 17:04
Co?!?!?!?!?!?!?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2014, 20:16
WAT
Odpisz
30 września 2013, 23:19
zbyt mała odporność przedmiotów na upadki na nokię
Odpisz
4 lipca 2013, 15:02
...jak na stare nokie powinno byc
Odpisz
3 lipca 2013, 13:08
strzeżcie się mam nokię i nie zawacham się jej użyć
Odpisz
3 lipca 2013, 13:06
Podróba
Odpisz
3 lipca 2013, 10:53
tak ale wiecie że to magazyn sprzed 10-15 może 20 lat bo cena to...
975 zł pro co nie w tamtych czasach były super - cegły lepsze niż nokia (:
Odpisz
3 lipca 2013, 09:15
Przyda się na apokalipsę zombie :D
Odpisz
2 lipca 2013, 23:34
"dokładny wskaźnik naładowania" 4-stopniowy. taa...
Odpisz
2 lipca 2013, 21:48
na pewno podróbka :P
Odpisz
2 lipca 2013, 21:12
to ta babcia!
Odpisz