Nienawidzę nowego autobalansu w TF2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Z klasą się trzeba urodzić
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 12:15
To jest okropne... Ale prawdziwe
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:14
"Nowego"?
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:24
@kloklo1: Prościej jest powiedzieć "nowego" niż "dodanego po siódmym Saxxy Awards"
Odpisz
31 stycznia 2019, 21:36
@Gray1997: prościej było napisać "Nienawidzę autobalansu w TF2"
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:39
So tru
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:06
Co do... 2 godziny i już na głównej?
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:16
Zapomniałeś dodać "i"
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:49
Admin już poprawił :)
Odpisz