Nienawidzę nowego autobalansu w TF2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Papierowa szkoła posting
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Należy się za piękne oczy
Zapraszamy
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 12:15
To jest okropne... Ale prawdziwe
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:14
"Nowego"?
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:24
@kloklo1: Prościej jest powiedzieć "nowego" niż "dodanego po siódmym Saxxy Awards"
Odpisz
31 stycznia 2019, 21:36
@Gray1997: prościej było napisać "Nienawidzę autobalansu w TF2"
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:39
So tru
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:06
Co do... 2 godziny i już na głównej?
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:16
Zapomniałeś dodać "i"
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:49
Admin już poprawił :)
Odpisz