Zabieram telefon do sekretariatu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2019, 16:29
Nauczyciel nie ma prawa odebrać ci telefonu. Co najwyżej może wstawić uwagę.
Odpisz
1 lutego 2019, 16:39
Wiesz.. Wolę oddać telefon na 45 minut niż dostać uwagę. Potrafię wytrzymać bez telefonu
Odpisz
1 lutego 2019, 16:56
@mante: Ja bym nie oddał. Wolę oglądać sobie memy na telefonie niż uczyć się jakiś bezużytecznych gówien.
Odpisz
1 lutego 2019, 19:06
To już możesz ku*wa trenować mieszkanie na ulicy.
Odpisz
1 lutego 2019, 19:09
@Rafken593: A po co? Mieszkanie już mam gwarantowane. Nie ma sensu iść na bruk.
Odpisz
1 lutego 2019, 19:11
Gwarantowane?Co ku*wa?
I dużo rzeczy z szkoły ci się przydadzą.Jak bardzo matma nie wku*wia,w przyszłości się przyda.
Odpisz
1 lutego 2019, 19:14
@Rafken593: Chciałbym wyrazić się dużym X i dużą ilością dużych D. Jeżeli nie stać kogoś na kalkulator to jego problem.
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2019, 21:10
Jeśli weszliśmy na temat pieniędzy to.. Może warto zainwestować w godność i rozum człowieka? Skoro masz gwarantowane mieszkanie, ale nie będziesz miał dobrego wykształcenia to długo w nim nie pomieszkasz. Ale cóż.. To twoja decyzja i Tito mnie twoje życie.
Odpisz
1 lutego 2019, 21:13
@mante: Malo wykształcony człowiek nie marnuje czasu i kupi kalkulator, a wykształcony zmarnuje początek życia na to żeby nie wydać groszy na właśnie kalkulator
Odpisz
1 lutego 2019, 22:46
Co ma ku*wa kalkulator do rozwoju intelektualnego i kulturalnego człowieka?
Odpisz
2 lutego 2019, 07:58
o ile faktycznie kalkulator jest bardzo przydatny, to podstawy matematyki warto znać żeby nie liczyć 2+2 na kalkulatorze
Odpisz
2 lutego 2019, 11:16
@Zenon_Smolik: Rzeczywiście bardzo się rozwiniesz w polskiej szkole
Odpisz
2 lutego 2019, 12:15
@Overseer13: Chłopaki myślę że on bardzo umiejętnie trolluje
Odpisz
2 lutego 2019, 12:42
@ShadowNorman: XD? To, że mam inne poglądy nie oznacza, że jestem trollem.
Odpisz
2 lutego 2019, 18:09
twoje argumenty mówią co innego.
Odpisz
2 lutego 2019, 18:14
@ShadowNorman: Uważam, że jesteś trollem.
Nie pytaj czemu. Twoje argumenty o tym świadczą.
Odpisz
2 lutego 2019, 09:26
Heh a u mnie w szkole można używać
Odpisz
1 lutego 2019, 21:52
Mój kolega wychodząc z szatni, wyjął telefon i się zaśmiał, bo coś tam miał włączone. Nauczyciel na niego nawrzeszczał, że nie uważa na swoje zdrowie. Na korytarzu był tylko on, kolega i moja klasa, która stała pod ścianą.
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:25
W prawie każdej sali jest zegar nad tablicą.
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:44
@RadovanKaradzic2137: u nas każdy zegar jest zepsuty lub go w ogóle nie ma ;-;
Odpisz
31 stycznia 2019, 18:22
@RadovanKaradzic2137: U nas jest nad drzwiami, więc ja nie widzę ;( Ale zwykle używają komputera i telewizora, więc widać
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:09
Bo nie można używać telefonu podczas lekcji deklu
Odpisz
31 stycznia 2019, 15:01
@Luszak: Zegarek
Odpisz
31 stycznia 2019, 15:10
@qwerty41: to w tej szkole są upośledzi u mnie naucziele nas pytaj o godzinę
Odpisz