Ach te Niemcy, niczego się nie nauczą...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Papierowa szkoła posting
To się nie może nie udać
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2019, 21:08
Odpisz
31 stycznia 2019, 15:52
A nie powinna być flaga Niemiec i III Rzeszy na Ośle?
Odpisz
31 stycznia 2019, 16:08
powinna
Odpisz
31 stycznia 2019, 17:12
Ale nie jest
Odpisz
2 lutego 2019, 21:04
Dlaczego do ch*ja wszyscy noszą avatary z anime albo jakieś jeb*ne furry? Wtf
Odpisz
2 lutego 2019, 21:16
@Nigg3r: Bo nie chcą obrażać czarnoskórych
Odpisz
2 lutego 2019, 21:19
@WielkiSpod: Nieprawda. W tym momencie mnie obrażają.
Odpisz
2 lutego 2019, 21:26
@Nigg3r: Niektórzy lubią anime i furry. Ja też lubię anime.
Odpisz
2 lutego 2019, 21:32
@Koteczek_21: Przynajmniej nie jesteś furry
Odpisz
2 lutego 2019, 21:32
@Koteczek_21: jakie oglądasz??
Odpisz
2 lutego 2019, 21:35
@Undercaper: Jedynie pokemony oglądałem.
Odpisz
2 lutego 2019, 22:16
@Koteczek_21: zamiast dziecka jesteś ty
Odpisz
2 lutego 2019, 23:44
@Nigg3r: bo taki mamy gust my wygraliśmy wojnę z anty weebami którzy często nas wyzywali np. Pod profilem cotchleete napisał jeden z nich ,,pedał do odstrzału"
Odpisz
2 lutego 2019, 23:51
@Nigg3r: Dobra, ale co ma to do tematu o tym memie czy choćby moim komentarzu? Awatar można mieć taki jaki się chce
Odpisz
3 lutego 2019, 00:35
@Nigg3r: dobre pytanie
Odpisz
4 lutego 2019, 01:18
@Nigg3r: Jestem furry, zaczniesz mnie wyzywać?
Odpisz
3 lutego 2019, 00:43
JA CHCĘ JESZCZE RAZ!
Odpisz
2 lutego 2019, 21:43
Tylko lamusy mają strzałki w górę pod komentarzami
Odpisz
2 lutego 2019, 21:52
@Noteus: "Przekroczono godzinny limit negatywnych opinii pod jednym memem"
Odpisz
3 lutego 2019, 07:30
@Noteus: nie róbmy z tej strony YouTube'a, prosze
Odpisz
3 lutego 2019, 12:20
@ActimeleQ: „Jak nabić sobie szybko strzałki w góre pod komentarzami"
Odpisz