Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mont111

14 marca 2022, 15:15

W pizzeriach często są też inne potrawy np frytki

Avatar maciek102002

21 marca 2015, 17:08

On troluje.

Avatar Sniper02

16 listopada 2015, 20:54

@maciek102002: O ku*wa, nie wiedziałem!

Avatar hehineji

2 listopada 2014, 19:15

dlatego ja mówię zawsze :
"chciałbym złożyć zamówienie"

Avatar FuZzY

30 czerwca 2013, 18:52

Hahah, zaj*biste, trzeba przyznać :P

Avatar Lolxdv

27 czerwca 2013, 10:43

W pizzerii na moim osiedlu sprzedają też hamburgery, frytki, napoje i jeszcze mnóstwo innych rzeczy.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2013, 20:12

ale czasem sprzedają też picia w pizzerniach i można picia zamówić. a chociaż w anglii

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2013, 10:52

no raczej że chcę zamówić pizzę

Avatar omamusiu456

26 czerwca 2013, 09:07

W pizzerii są też np. kebaby, frytki zapiekanki,nawet sałatki i naleśniki,więc nie wyszło zbytnio.

Avatar mrklorens

26 czerwca 2013, 06:44

w pizzeri nie tylko można zamówić pizze więc trochę nie udane xd

Avatar kptBOMBA

25 czerwca 2013, 22:50

to też nie takie oczywiste, równie dobrze można zadzwonić do pizzeri aby zamówić np. spaghetti albo coś

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 22:36

A jak inaczej zacząć?? "bry, duża wegetariańska z sosem pomidorowym na ulice... dzieki"

Avatar baretos

25 czerwca 2013, 20:24

to było nawet śmieszne xd

Avatar pakt12

25 czerwca 2013, 21:01

@baretos: Zgadzam się z tobą

Avatar pakt12

25 czerwca 2013, 21:01

Fajna czapka

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2013, 20:16

W pizzerii K2 można też zamówić sałatki.

Avatar jpparagorn

25 czerwca 2013, 20:55

nie tylko w K2

Avatar DArsTon

25 czerwca 2013, 20:03

ja zawsze sie tak pytam ???

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka