Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 22:16
Sorry OPie ale jeho przynajmniej ktoś r*cha
Odpisz
1 lutego 2019, 13:37
A ja dalej nie wiem czy brać GNOME 3 czy MATE
Odpisz
5 lutego 2019, 16:27
Zależy głównie od pamięci ram twojego kompa. Jeśli twój sprzęt ma mniej niż 8 GB, bierz MATE. Natomiast jeżeli ma 8 GB lub więcej, bierz GNOME.
Odpisz
5 lutego 2019, 17:42
MATE ma lepszą personalizację, Sam bym wybierał pomiędzy KDE a MATE bo Gnome 3 wyjątkowo nie trawie (co nie znaczy że nie spasuje tobie)
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2019, 19:02
A to wole MATE bo dowiedziałem się że to fork GNOME 2 które lubiałem
Odpisz
5 lutego 2019, 20:20
Tak. Gnome3 to krok w tył względem GNOME2/MATE
Odpisz
5 lutego 2019, 20:59
GNOME 3 imo jest prześliczny (lepszy od interfejsu macOS) ale ilość zasobów jakich on pobiera jest szalony i idiotyczny, kiedy to jego stockowa wersja ma absolutne minimum funkcji.
Odpisz
1 lutego 2019, 13:37
Jej znowu jestem na memie
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2019, 16:11
@Pikachu_fan_Subaru: To mój pierwszy raz
Odpisz
5 lutego 2019, 18:07
@PapaSteryd: Mój drugi
Odpisz
5 lutego 2019, 17:20
Odpisz
5 lutego 2019, 16:36
ha ha uśmiałem się , nie no, nie ma to jak mem o jejakach, a teraz wszyscy razem, śmiejmy się! Ha ha ha ha !
Odpisz
5 lutego 2019, 17:19
@ruzwelt1: Ten mem to akurat perełka
Odpisz
8 lutego 2019, 18:20
@Jarzebina5: Komentarz Ruzwelta to akurat platyna
Odpisz
1 lutego 2019, 12:31
W sumie to się zastanawiałem kiedy ktoś zrobi z tego mema, bo bardzo ładna konwersacja
Odpisz
1 lutego 2019, 12:46
@przemek1ni: być może długo czekałeś, bo by ktoś zrobił
"HAAH SCREEN Z KOMENTARZY KU*WA"
Odpisz
1 lutego 2019, 12:58
W sumie to wcale nie czekałem. I jeśli ktoś obawia się wrzucić mema z komentarzy, bo jakaś niedojrzała osoba go skrytykuje za sam fakt wrzucania czegoś z komentarzy użytkowników, to niech się rozluźni - problem jest jedynie tam, gdzie uznasz, że istnieje
Odpisz
1 lutego 2019, 11:01
Haha znowu śmieszne komentarze bo wiecie
r*chanie
seks
kopulacja
XDDDDD
Odpisz
1 lutego 2019, 11:03
Odpisz
1 lutego 2019, 11:29
@kacperski1988: CO
Odpisz
1 lutego 2019, 11:32
@kacperski1988: disu to ty?
Odpisz
1 lutego 2019, 11:33
@Rudymaciek05: Nie.
Odpisz
1 lutego 2019, 12:30
@kacperski1988: xd
Odpisz
5 lutego 2019, 16:35
Odpisz
5 lutego 2019, 18:19
Odpisz
5 lutego 2019, 18:19
@DzikiDzikers:
Odpisz
5 lutego 2019, 19:38
@DzikiDzikers: Nie, pobijam mój rekord czerwonych pod jednym komentarzem i chyba się udało.
Odpisz
5 lutego 2019, 20:39
Odpisz
7 lutego 2019, 12:48
Proszę bardzo
Odpisz