Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2013, 02:22
nie tylko nie tylko :)
Odpisz
17 sierpnia 2016, 19:44
@sectus: To uczucie, kiedy zostawiasz komentarz pod obrazkiem sprzed 3 lat.
Odpisz
25 grudnia 2016, 00:05
co za różnica sprzed ilu?
Odpisz
26 lutego 2017, 22:49
No właśnie!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:33
Zgadzam się.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 08:20
@xAzumiKx: ja też
Odpisz
2 marca 2018, 10:59
@McXMan5: ja też
Odpisz
9 września 2018, 18:53
@NoNieSmieszne: ija
Odpisz
27 czerwca 2019, 08:16
@Desuv: siema
Odpisz
3 października 2019, 07:14
witam 3 miesiące później
Odpisz
21 grudnia 2019, 00:34
@Damond: Ole
Odpisz
21 grudnia 2019, 09:32
no cześć
Odpisz
3 marca 2020, 03:50
@Damond: siema
Odpisz
21 sierpnia 2020, 18:36
@BDMVIP: No siema
Odpisz
21 sierpnia 2020, 19:11
@gitarzec: Koparki
Odpisz
21 sierpnia 2020, 23:10
uwu
Odpisz
24 czerwca 2013, 20:57
Nie, nie tylko ty
Odpisz
27 czerwca 2013, 15:20
@Jejowicz: 20 lapek :O
Odpisz
27 czerwca 2015, 08:29
@cyborg1: strzałek.
Odpisz
1 lipca 2013, 17:04
Chamskie...
Odpisz
27 czerwca 2013, 17:28
szkoda że ceny zdejmują
Odpisz
27 czerwca 2013, 17:27
nie, nie tylko ty
Odpisz
27 czerwca 2013, 16:56
A ty nie wyjmujesz już wyprasowanej ? lol... Co za ludzie chodzą po tej Ziemi...
Odpisz
27 czerwca 2013, 14:53
ten wanish to ***ne ***skie kłamstwo
Odpisz
27 czerwca 2013, 15:22
@lismenek: Magia videomontażu.
Odpisz
27 czerwca 2013, 13:54
Nie, nie tylko ty.
Odpisz
27 czerwca 2013, 13:24
a czy tylko ja zauważyłem że w reklamie bodajrze perwola na ekskluzywne imprezy kobiety zawsze noszą płyn do prania?
Odpisz
27 czerwca 2013, 12:35
a w reklamie persila zawsze pod bluską mają butelke chociaż tego nie widać
Odpisz
27 czerwca 2013, 12:24
Nie...
Odpisz
27 czerwca 2013, 11:52
Tak ja też zauważyłem i na dodatek wyprasowanie i czyste nowe !
Odpisz
27 czerwca 2013, 10:21
Ponieważ oni posiadają już pralkę wielofunkcyjną, tak jak w reklamie tej kawy :)
Odpisz
27 czerwca 2013, 06:03
nie zauważyłem :O
Odpisz