Zielona roślinka lecznicza - która lepsza?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dwa różne spojrzenia
No to skrzynia biegów do wymiany
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2019, 12:56
Jestem ciekaw co ten Leon robi z tymi połączonymi ziołami👃
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2019, 17:29
@Trolloryb: Co ty implikujesz?
Odpisz
3 lutego 2019, 17:44
@MrCienki: No że pewnie wciąga te zioła (w grze możliwe jest znalezienie ziół te zioła odnawiają życie lub chronią przed trucizną)
Odpisz
3 lutego 2019, 20:27
@Trolloryb: Widać po nicku i profilowym że jesteś dzieckiem ale ty wiesz że marihuane sie pali a nie wciąga?
Odpisz
7 lutego 2019, 08:19
@MrCienki: Czemu mu zarzucasz, że jest dzieckiem? Ty też masz nick dla 5 latka, pozatym to że ktoś użył emotki i zasugerował, że będzię wciągać ziółka, to nie znaczy że jest dzieckiem
Odpisz
7 lutego 2019, 09:09
@MrCienki: A ja ci powiem coś ciekawszego, a konkretnie to że zioła w RE2 Remake się sproszkowuje
Odpisz
7 lutego 2019, 15:50
No to tym bardziej
Odpisz
7 lutego 2019, 13:13
@piekasz: za to was kocham furry jesteście genialnie wkurzający
Odpisz
7 lutego 2019, 11:24
I'm back!
Odpisz
7 lutego 2019, 12:29
@Deuslovult: gross
Odpisz
7 lutego 2019, 13:01
@Deuslovult: właśnie za to was "kocham" weeby. Piszecie komentarz niezwiązany z obrazkiem i dajecie losową dziewczynkę z anime co ma jeszcze mniej sensu xD
Odpisz
7 lutego 2019, 13:34
@piekasz: i ona,po pierwsze nie jest losowa to tanya von,degurechaff ta sana co na,moim avku
Odpisz
7 lutego 2019, 21:58
@Deuslovult: a jaki ma związek z obrazkiem i komentarzem?
Odpisz
7 lutego 2019, 21:59
@piekasz: taki że napisałeś losową
Odpisz
9 lutego 2019, 10:24
@Deuslovult: co?
Odpisz
3 lutego 2019, 12:39
Czekam na trójkę
Odpisz
3 lutego 2019, 12:42
@RedText: A ja na trójkę i ósemkę
Odpisz
3 lutego 2019, 13:05
@RedText: Wszyscy czekamy
Odpisz
7 lutego 2019, 08:01
@RedText: Dziady III już wyszły
Odpisz
7 lutego 2019, 09:25
I są strasznie edgy
Dwójka była lepsza
Odpisz