Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Michalo6969

6 lutego 2019, 20:38

Ja zawsze pakuję za mało, potem muszę kupować nowe. I tak właśnie stałem się posiadaczem 30 par pokserek i 1 stringów (nie pytajcie).

Avatar klyj_

6 lutego 2019, 20:50

@Michalo6969: pytam

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 21:18

Avatar BarMar100

6 lutego 2019, 21:24

Avatar Adi34

6 lutego 2019, 23:25

@Michalo6969: Byłem raz na wycieczce gdzie była możliwość zakupienia koronkowych stringów dla pań i panów

Nauczycielki brały jak szalone

Avatar PapaSteryd

2 kwietnia 2019, 20:43

@Michalo6969: Opowiedz mi o tych stringach xd

Avatar Michalo6969

3 kwietnia 2019, 00:13

@PapaSteryd: Sorki, że dopiero teraz odpisuję, ale oddałem (dopiero!) telefon do naprawy i troszkę mi się kontakt ze wszystkim urwał, ale wreszcie będzie się dało do mnie dodzwonić :) A co do historii ze stringami, nie jest aż tak ciekawa, jakby się mogło wydawać, w 2,3 zdaniach ją można streścić.

Avatar PapaSteryd

3 kwietnia 2019, 11:43

@Michalo6969: a dajesz

Avatar Michalo6969

4 kwietnia 2019, 00:07

@PapaSteryd: Skoro nalegasz, nie chce mi się rozpisywać o miejscu naszego pobytu, ale gdy skończyły mi się bokserki to podpieprzyłem stringi koleżanki, przy czym ona jest przekonana, że je zgubiła. Mówiłem, że nudna historia ;)

Avatar PapaSteryd

4 kwietnia 2019, 05:05

@Michalo6969: hmm i tak szacun że takie coś zrobiłeś by nie chodzić na golasa xd
Jak dla m je to było to nawet ciekawe
Miłego dnia ;)

Avatar Adi34

4 kwietnia 2019, 07:40

@Michalo6969: Oczy ważki lul

Avatar Yasu_Tori

6 lutego 2019, 23:00

Zawsze jak się pakuje to pod koniec wyjazdu już nie ogarniam co jest brudne a co czyste a co zdatne do noszenia a co nie dlatego zawsze biorę za dużo wszystkiego (skarpetek najwięcej bo zawsze połowa gdzieś znika) a i tak pod koniec wyjazdów jest zgadywanka która koszulka nie jedzie jeszcze gównem albo potem. Gdyby na obozach były pralki to nie byłoby problemu :/ przynajmniej mojego. A w tym roku jade na 2 tygodniowy rejs po Mazurach gdzie trzeba wziąć mało rzeczy. Nie ma pralek suszarek ku*wa nic i ja nie wiem jak ja to zrobię ale podejrzewam że pod koniec wszystkie moje ciuchy będą jechać gównem bo połowa będzie w gównie, błocie bądź innych szczynach a 2 połowa zaśmierdnie od połowy nr 1.ma ktoś jakieś pomysły jak sobie z tym radzic

Avatar MsCrazyAlex

6 lutego 2019, 23:38

@Yasu_Tori: w zlewie wypierz. Ręcznie. Tak, da się w ten sposób. Nie, ręce ci od tego nie odpadną. Nie, licencja nie jest na to potrzebna. Nie, ziomki z matrixa cię nie dojadą.

Avatar Marequel

7 lutego 2019, 01:27

@Yasu_Tori: spakuj sie w plecak na maksymalnie 5 dni, kup pudełko proszku do prania i jak będziesz mieć ostatni zestaw to wpie**ol wszystko czego nie masz na dupie do wanny, wylej w ch*j wody, wsyp w ch*j proszku, zapłać 2 ziomkom kebabem żeby ci to mieszali kijami od szczotki na zmiane przez 10 min. Potem rozpie**ol mokre ubrania po wszystkim na czym sie da coś powiesić od oparcia na krześle po żyrandol. I ch*j, zrobione

Avatar Yasu_Tori

7 lutego 2019, 07:29

@MsCrazyAlex: woda w portach jest płatna a na jachcie raczej o praniu nie będzie mowy

Avatar Yasu_Tori

7 lutego 2019, 07:53

@Marequel: nie ma wanny ;-; tylko jakiś mini prysznic w porcie

Avatar
Meme_guy

7 lutego 2019, 00:21

Bielizny- zawsze za mało, spodnie- po ch*j mi 5 par na tydzień?

Avatar Asasyn07

6 lutego 2019, 21:47

Bielizny nigdy za dużo

Avatar arcinin

6 lutego 2019, 21:42

Ja biorę jedną parę i się potem wymieniamy z kolegami.

Avatar EpicArcher

6 lutego 2019, 20:53

ja biore tyle majtek ile dni

Avatar Relixer

Edytowano - 6 lutego 2019, 20:36

Ja robię tak, jakbym srał co 2-3 dni

Avatar Venomoth

6 lutego 2019, 20:06

I codziennie zwalic se 20 razy w skarpete

Avatar Wilqu11

6 lutego 2019, 20:08

@Venomoth: Za każdym razem w inną

Avatar
kroganin

6 lutego 2019, 20:33

@Wilqu11: Wtedy przy zdejmowaniu buta skarpetka zostaję na stopie.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 20:31

Mam koleżankę która na wyjazdy bierze tylko jedną parę majtek i codziennie zmienia tylko podpaski, które nosi cały wyjazd i myśli że jest królową pakowania się.

Avatar Kosa_W_Nosa

6 lutego 2019, 20:04

Zawsze trzeba być przygotowanym na to, czego się najmniej spodziewamy.

Avatar Venecka

3 lutego 2019, 17:06

Jedziesz na tydzień? Weź 27 par majtek, bo why not

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

3 lutego 2019, 16:34

A potem i tak ci brakuje

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2019, 15:44

Trzeba mieć wybór

Avatar maczas098

3 lutego 2019, 15:39

takie trochę 2 na 10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Brawo za czujność!

Rel

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Wielka przygoda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka