Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Joanna789

10 lutego 2019, 23:15

My mamy takiego wuefistę, że na wf daje nam piłkę abyśmy grali a on siada na ławkę i zaczyna śpiewać #nbc

Avatar Julkaaaaaa123

10 lutego 2019, 22:40

Kiedy najlepszy nauczyciel w-f idzie na zmarnowanie do jakiegos biura

Avatar Anielka999

10 lutego 2019, 22:23

U mnie są jacyś dziwni, nikt się nie czepia kopania piłki, bez różnicy, do czego ta piłka.

Avatar
Krzakoslaw

10 lutego 2019, 21:05

Znicz dla Pana Adama, który ostatni w całej szkole wolał kosza od siatki, myślał i starał się do ostatniego dnia, na jego pożegnaniu było 300 osób, z czego około 30 prosiło o autografy na piłkach: [*].

Znaczy żyje, ale bardzo go brakuje w szkole i nie tylko w niej.

Avatar TimekPL123

10 lutego 2019, 21:16

Te prośby o autografy sugerują że jednak nie umarł.

Avatar
Krzakoslaw

10 lutego 2019, 21:19

@TimekPL123: Faktycznie napisałem to jakby umarł... odszedł na emeryturę, ale, jak napisałem w drugiej części komentarza, bardzo go brakuje. Pożegnanie było po prostu pożegnalną imprezą w ostatnią sobotę przed wakacjami, pochwalę się, że ja zaproponowałem samorządowi.

Avatar Cola_is_ebola

10 lutego 2019, 20:10

W poprzednim roku miałam wf z panem który śpiewał ,,coś tam coś tam... W stronę słońca" na cały głos z dziewczynami na boisku jak mu się nudziło :v

Avatar Fenris_LittleWolf

4 lutego 2019, 21:13

Mój wfista ma wywalone na kopanie piłki do siaty, a i tak gościa nie lubię i nie jest hero -__-

Avatar wonstont

3 lutego 2019, 23:16

Chyba został zwolniony bo sprzęt szkolny był zmasakrowany

Avatar Olafaugust

3 lutego 2019, 22:44

Pamiętam dawnego wuefistę który nie wstawiał nieprzygotowań za brak stroju
Ch** z tym że nikt wtedy nie ćwiczył
I tak było zajebiście

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2019, 22:43

tacy wuefisci nie istnieja

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2019, 22:44

Ja mam takiego, jeszcze chyba jeszcze dosyć długo zanim przejdzie na emeryturę

Avatar CzeresniakPl

3 lutego 2019, 22:44

mój 1 wuefista taki byl

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Phi!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka