Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2019, 23:15
My mamy takiego wuefistę, że na wf daje nam piłkę abyśmy grali a on siada na ławkę i zaczyna śpiewać #nbc
Odpisz
10 lutego 2019, 22:40
Kiedy najlepszy nauczyciel w-f idzie na zmarnowanie do jakiegos biura
Odpisz
10 lutego 2019, 22:23
U mnie są jacyś dziwni, nikt się nie czepia kopania piłki, bez różnicy, do czego ta piłka.
Odpisz
10 lutego 2019, 21:05
Znicz dla Pana Adama, który ostatni w całej szkole wolał kosza od siatki, myślał i starał się do ostatniego dnia, na jego pożegnaniu było 300 osób, z czego około 30 prosiło o autografy na piłkach: [*].
Znaczy żyje, ale bardzo go brakuje w szkole i nie tylko w niej.
Odpisz
10 lutego 2019, 21:16
Te prośby o autografy sugerują że jednak nie umarł.
Odpisz
10 lutego 2019, 21:19
@TimekPL123: Faktycznie napisałem to jakby umarł... odszedł na emeryturę, ale, jak napisałem w drugiej części komentarza, bardzo go brakuje. Pożegnanie było po prostu pożegnalną imprezą w ostatnią sobotę przed wakacjami, pochwalę się, że ja zaproponowałem samorządowi.
Odpisz
10 lutego 2019, 20:10
W poprzednim roku miałam wf z panem który śpiewał ,,coś tam coś tam... W stronę słońca" na cały głos z dziewczynami na boisku jak mu się nudziło :v
Odpisz
4 lutego 2019, 21:13
Mój wfista ma wywalone na kopanie piłki do siaty, a i tak gościa nie lubię i nie jest hero -__-
Odpisz
3 lutego 2019, 23:16
Chyba został zwolniony bo sprzęt szkolny był zmasakrowany
Odpisz
3 lutego 2019, 22:44
Pamiętam dawnego wuefistę który nie wstawiał nieprzygotowań za brak stroju
Ch** z tym że nikt wtedy nie ćwiczył
I tak było zajebiście
Odpisz
3 lutego 2019, 22:43
tacy wuefisci nie istnieja
Odpisz
3 lutego 2019, 22:44
Ja mam takiego, jeszcze chyba jeszcze dosyć długo zanim przejdzie na emeryturę
Odpisz
3 lutego 2019, 22:44
mój 1 wuefista taki byl
Odpisz