Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DamianPLN

9 lutego 2019, 21:32

Ktoś może z was ma zamiar stworzyć teorię spiskową na temat Zakładu Pogrzebowego A.S Bytom?

Avatar oceanaus

9 lutego 2019, 23:48

@DamianPLN: Może się zatrudnię za parę lat, bo daleko nie mam i się dowiem co i jak. Materiał na teorię będzie

Avatar ioioio

16 stycznia 2022, 14:20

@oceanaus: a ile to gdzieś zajmie?

Avatar oceanaus

19 lutego 2022, 11:26

@ioioio: jeszcze kilka miesięcy najmniej

Avatar ioioio

19 lutego 2022, 14:08

@oceanaus: ok poczekam

Avatar Koteczek_21

17 stycznia 2023, 20:54

@oceanaus: I jak?

Avatar
Legutko

4 lutego 2019, 16:59

Ten zakład pogrzebowy jest zajebisty, chciałbym żeby mnie pochowali. Są naszym Wemdys tylko że nie od ripost ale od żartów.

Avatar XDoge

10 lutego 2019, 01:59

Wendy's jest Chamsko-Żalosne
Nasz zakład jest śmieszny i pełen RiGCz u

Avatar Szymsc333

Edytowano - 10 lutego 2019, 00:57

Moje miasto takie piękne

Avatar kacp80

9 lutego 2019, 22:33

Jak ja uwielbiam zakład pogrzebowy A.S bytom

Avatar DamianPLN

9 lutego 2019, 21:29

Jak chyba w tym zakładzie pogrzebowym pracują same śmieszki internetowe, które same swoją egzystencją tworzą elite najlepszych polskich memiarzy , którzy tworzą najlepesze memy , które przeglądamy w polskim internecie .

Co jak co ale ja ich lubię :D

Avatar StudioDoge

9 lutego 2019, 21:35

@DamianPLN: Szanuję za Y.V. na profilowym

Avatar DamianPLN

9 lutego 2019, 21:39

@StudioDoge: Dzięki :D
Też grasz w nuclear throne?

Avatar StudioDoge

9 lutego 2019, 22:18

@DamianPLN: Yup

Avatar mkus29

9 lutego 2019, 21:32

Jak ja ku*wa chce tam pracować

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2019, 17:34

Ale to jedna nowina!

Avatar
ZiemiaJestPlaska

9 lutego 2019, 21:14

w dwóch sensach

Avatar Quro3

4 lutego 2019, 17:01

haha bo wiecie, śmierć

Avatar kuniaz

4 lutego 2019, 17:03

@Quro3: haha, bo wiesz, o czym ma pisać ten zakład jak nie o śmierci

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

9 lutego 2019, 22:15

@kuniaz: o cenach trumien

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2019, 23:29

@Quro3: haha bo wiecie, głupi komentarz walnąłeś

Avatar Kosa_W_Nosa

9 lutego 2019, 23:33

@Quro3: Śmierć przez ciebie jest smutny, za ten głupi komentarz

Avatar XDoge

4 lutego 2019, 16:55

Było na dowcipach heja
XD

Avatar Agario

4 lutego 2019, 16:56

@XDoge: heja

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 lutego 2019, 17:19

@XDoge: cześć

Avatar XDoge

4 lutego 2019, 19:31

XD no cześć

Avatar Jarzebina5

9 lutego 2019, 21:10

@XDoge: XDoge

Avatar XDoge

10 lutego 2019, 01:34

@Jarzebina5: Nie jestem pewien czy chciałeś mnie zawołać czy co ale taka właśnie była geneza mojego nicku żeby zawrzeć XD oraz Doge

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

A, okej

Jeszcze jak

Chciał tylko pomóc

Nigdy na to nie wpadną

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka