Co nauczycielka chce, żeby ulepić z plasteliny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
A jednak zrobili to w ten sposób
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2016, 19:42
Ja choć ładnie rysuję to nie umiem nic po za węszem ślimakiem i kulką z plasteliny.
Odpisz
29 czerwca 2013, 10:56
ale proste zrobic taką jaszczurkę.
Odpisz
26 czerwca 2013, 19:59
ja zawsze robiłem na zmianę raz węza raz kobrę :)
Odpisz
26 czerwca 2013, 17:49
gówno :)
Odpisz
26 czerwca 2013, 16:16
...jak taka mądra to niech sama ulepi
Odpisz
26 czerwca 2013, 11:10
łatwe to jest u mnie to uczyli z krepiny robić tulipany
Odpisz
26 czerwca 2013, 11:06
Nie musiałam lepić niczego z plasteliny od chyba 5-6 lat, ale ulepienie tego zwierzątka(czy co to to jest) nie powinnno być trudne. Aż sprawdzę, jak tylko plastelinę znajdę
Odpisz