Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Chciał tylko pomóc
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2019, 15:39
Też bym się wkurzył, gdyby te gówniaki ciągle biły mnie pionkiem do tyłu w warcabach
Odpisz
9 lutego 2019, 22:47
Dziennikarz 1: Witam państwa w nowym programie publicystyki: "Tętno pulsu". Tętno pulsu czyli szybkość, tętno pulsu czyli reakcja, natychmiastowa; proszę bardzo.
Dziennikarz 2: Prze- prze- przepraszam czy ja mogę tutaj z tym krzesełkiem? Czy ja mogę w ogóle siadać?
D1: Proszę bardzo, proszę siadać.
*Dziennikarz 2 wywraca się wraz z krzesłem*
D1: Przepraszam, ale wszystko jest na żywo, na gorąco, nieudawane. Jako jedyni, mamy gościa w studiu, trzech dziennikarzy będzie pana teraz przepytywało, nasz gość, psycholog, będzie odpowawiadał: czy bić dzieci, czy nie bić? Tętno pulsu! Witamy pana. Proszę bardzo, czy bić dzieci czy nie bić? Mamy tylko 3 minuty!
Psycholog: Sprawa jest jasna: bić.
Dziennikarz 3: HA! Jak to bić, jak to bić?!
D2: No właśnie jeżeli tak to jak?
P: Ręką, przedmiotem twardym, linką...
D1: Proszę pana, to skandaliczne rzeczy, które pan tu opowiada!
P: ...smyczą, pasem ze spodni, łańcuszkiem...
D3: Dobrze, ja zadam pytanie: dlaczego? Dlaczego?
P: Mi się wydaje, że bez tego dziecko nam rośnie na cholera wie co, a jeśli jest odpowiednio prowadzone...
D1: Przepraszam, pan w wywiadzie z- ze sobą powiedział zupełnie coś innego: "Nie bić", cytuję pana, "Nie bić, nie bić i jeszcze raz nie bić", jak pan z tego wybrnie?
P: No nie no, ale pytanie było...
D3: A! HAHAHA!
P: ...pytanie, panie redaktorze było, "czy bić dorosłych?", także taka odpowiedź się sama przez się rozumie...
D2: No a jeżeli dziecko jest silniejsze od bijącego?
P: No więc, jeżeli jest silniejsze, z czym się już zetknąłem, trzeba bić w dwie osoby, jedna trzyma, a druga leje.
D1: Kto będzie drugą osobą?
P: No yh...
D1: Oprócz pana.
P: No mocniejsza trzyma, a- a słabsza leje.
D3: HA! Słabsza bije, słabsza bije! To jaki sens bicia, skoro słabsza bije?
P: No panowie, no ale to ja miałem przecież ostatnio taką sytuację, że stłukłem...
D3: O, no to powinien pan iść do więzienia!
D1: Takiego jesteśmy zdania!
D3: Tak!
Odpisz
9 lutego 2019, 22:48
@KonoEight:
P: ...stłukłem wazon...
D1: A to ja cofam, to co powiedziałem.
P: ...na dwunastoletnim chłopczyku...
D1: A to ja cofam, to co cofnąłem przed chwilą!
P: ...i on teraz chodzi...
D1: Do więzienia!
P: ...chodzi jak szwajcar! No, kapcie przynosi, punktualnie z gazetą...
D3: Przepraszam, przepraszam! To ja może tak zrobię!
*D3 bierze rękę psychologa i uderza go kilkukrotnie*
D1: Tętno pulsu!
D3: O, no ale ja się chciałem zapytać właśnie co pan czuł!...
D1: Nasz program jest na żywo!
D3: ...Co pan czuł w tym momencie, kiedy ja tak, może jeszcze raz pokażę.
*D3 znów uderza psychologa w rękę*
P: Teraz nic, ale jak ja to robię, to czuję taką radość!...
D1: Proszę uważać z tą ręką [tą, która psycholog gestykuluje], bo mnie pan palnie zaraz.
P: ...Przyjemność czuję i wiem, że to skutkuje, rozumie pan?
D3: Proszę pana... proszę pana...
P: Bo każdy tego typu gest jest korygujący!
D1: Proszę pana, niech pan się nie unosi!
*Psycholog i dziennikarz 3 zaczynają się bić*
D1: Tętno pulsu! Na żywo, jako jedyni mamy kamery zainstalowane tam, gdzie jest najgoręcej! Przepraszam, proszę o film!
Odpisz
9 lutego 2019, 17:02
czy wolno bić dziecko w warcabach? xd
Odpisz
9 lutego 2019, 08:28
Trzecie od dołu przeczytałam "Czy można bić dzieci PSEM" . Co jest ze mną nie tak?
Odpisz
8 lutego 2019, 23:46
Jako nauczyciel nie możesz bić ale możesz dać jedynke taka sama reakcja
Odpisz
8 lutego 2019, 21:52
No co? Po prostu chciał sprawdzić, czy w szachach można bić do tyłu/s
Odpisz
4 lutego 2019, 21:08
Niektórym by się przydało
Odpisz
4 lutego 2019, 21:14
@kacper5656: No właśnie, nie wolno bić zwykłym pionkiem do tyłu w szachach, ile można mówić, to takie proste
Odpisz
4 lutego 2019, 21:19
@Landark: a w warcabach można do tyłu ?
Odpisz
4 lutego 2019, 21:49
yas
Odpisz