Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

9 lutego 2019, 10:43

prawdziwe legendy dorastały na gothicu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar pawlikok

5 stycznia 2020, 21:30

Avatar ZEUS_

6 stycznia 2020, 07:45

Pamiętam jak w 2004 roku dziadek przyniósł do domu pegazuso-podobną konsolkę razen z monitorem. więc w tym czasie mogłem sobie pograć w gry z początku lat 90'
Najlepsze jest to, że już od kilku lat w domu była ps2 wiec fajnie sobie wtedy było pykać naprzemiennie

Avatar nwmniemampomyslu

27 kwietnia 2019, 08:59

Ja dorastam robiąc to i to

Avatar cichy3215

22 lutego 2019, 22:29

Przecież to to samo. Kiedyś z dzieci grających w minecrafta była taka sama beka jak teraz z fortnite

Avatar jagodnik

Edytowano - 9 lutego 2019, 17:45

Jeśli nie tolerujesz tutaj dzieci , to nie czytaj. Jestem z 07, a w życiu nie grałam w fortnite i do dzisiaj wspominam , jak brat powtarzał- Nigdy nie kop pod sobą. Ale i tak wole Heroes 3(z tatą grałam xd)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2019, 15:29

@jagodnik: on jest WYJĄTKOWY! dopilnuje, Aby postawili mu pomnik

Avatar Sebzer

15 lutego 2019, 18:26

@jagodnik: Co masz w dupie dziewczynko? Bardzo nas to ciekawi.

Avatar Dardanelle

9 lutego 2019, 17:39

A dopiero co wszyscy śmiali się z mc. Minie parę lat i będziecie gadać "o ten fortnajt to był zajebisty, nie to co teraz".

Avatar Fafikens12

9 lutego 2019, 10:52

dobrze że fortnite już zdycha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Rafken593

9 lutego 2019, 15:56

@Fafikens12: o chui

Avatar KapitanKokosel

9 lutego 2019, 17:02

@Fafikens12: Realm Lepsze

Avatar DEUSVULTAVE

9 lutego 2019, 16:21

Ja tam grałem w metal gear solid

Avatar Fifel123

9 lutego 2019, 15:24

No tak bo to w co ty grałeś było najlepsze a to w co ludzie grają teraz to głupie gówno.

Avatar pawlikok

9 lutego 2019, 15:04

A ja się cieszę, że dorastałem tak:

Avatar Legolas9988

9 lutego 2019, 11:52

Po co mam grać w majnkrafta i fortnuta, skoro mogę iść chodnik rozpie**olić kilofem dziadka.

Avatar Legolas9988

9 lutego 2019, 13:36

@Legolas9988: Świętej pamięci dziadka.

Avatar Pawel9090pl

9 lutego 2019, 13:29

kiedyś to było

Avatar kuba1996

9 lutego 2019, 13:20

Avatar Deuslovult

9 lutego 2019, 11:14

Kutła kiedyś to było

Avatar DzikiDzikers

9 lutego 2019, 10:28

Avatar przemek1ni

9 lutego 2019, 10:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Deal życia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka