Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2019, 10:43
prawdziwe legendy dorastały na gothicu
Odpisz
9 lutego 2019, 10:51
@Sebzer: minecrafcie*
Odpisz
9 lutego 2019, 11:00
stalkerze
Odpisz
9 lutego 2019, 13:08
@Sebzer: Aoe2
Odpisz
9 lutego 2019, 13:24
@norek00: twierdzy
Odpisz
9 lutego 2019, 17:08
@Sebzer: Ch*ja tam, na Heroes 3
Odpisz
9 lutego 2019, 17:34
@Sebzer: tetrisie
Odpisz
9 lutego 2019, 19:50
@Dardanelle: pongu
Odpisz
15 lutego 2019, 15:57
@Sebzer: ha dorastałem na wszystkim wpisanym w tym wątku
Odpisz
15 lutego 2019, 18:16
musisz być stary
Odpisz
15 lutego 2019, 18:23
@Sebzer: nie jestem po prostu grałem w te gry w młodości ale one już młode nie były
Odpisz
27 kwietnia 2019, 09:00
@Sebzer: kamieniach
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:30
@Sebzer:
Odpisz
6 stycznia 2020, 07:45
Pamiętam jak w 2004 roku dziadek przyniósł do domu pegazuso-podobną konsolkę razen z monitorem. więc w tym czasie mogłem sobie pograć w gry z początku lat 90'
Najlepsze jest to, że już od kilku lat w domu była ps2 wiec fajnie sobie wtedy było pykać naprzemiennie
Odpisz
27 kwietnia 2019, 08:59
Ja dorastam robiąc to i to
Odpisz
22 lutego 2019, 22:29
Przecież to to samo. Kiedyś z dzieci grających w minecrafta była taka sama beka jak teraz z fortnite
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2019, 17:45
Jeśli nie tolerujesz tutaj dzieci , to nie czytaj. Jestem z 07, a w życiu nie grałam w fortnite i do dzisiaj wspominam , jak brat powtarzał- Nigdy nie kop pod sobą. Ale i tak wole Heroes 3(z tatą grałam xd)
Odpisz
9 lutego 2019, 19:38
@jagodnik: chcesz pokazac ze jestes wyjatkowy czy cos w tym stylu?
Odpisz
9 lutego 2019, 19:50
@WebsTer230: Cicho bądź, daj mu się cieszyć swoim poczuciem wyjątkowości.
Odpisz
10 lutego 2019, 00:27
@ZEUS_: dokładnie , chcę czuć się wyjątkowo. A tak poza tym, to jej, nie jemu xd
Odpisz
10 lutego 2019, 01:30
@jagodnik: będę pisać "jemu" i co mi zrobisz?
Odpisz
10 lutego 2019, 12:37
@ZEUS_: rób jak chcesz , mam w dupie xd
Odpisz
10 lutego 2019, 15:29
@jagodnik: on jest WYJĄTKOWY! dopilnuje, Aby postawili mu pomnik
Odpisz
15 lutego 2019, 18:26
@jagodnik: Co masz w dupie dziewczynko? Bardzo nas to ciekawi.
Odpisz
9 lutego 2019, 17:39
A dopiero co wszyscy śmiali się z mc. Minie parę lat i będziecie gadać "o ten fortnajt to był zajebisty, nie to co teraz".
Odpisz
9 lutego 2019, 10:52
dobrze że fortnite już zdycha
Odpisz
9 lutego 2019, 10:57
@Fafikens12: Apex Legends lepsze
Odpisz
9 lutego 2019, 11:55
@Fafikens12: CHWILA KU*WA TO ZDYCHA?
W końcu.Kilka miesięcy no i moja szkoła zapomni o tym gównie.
Odpisz
9 lutego 2019, 11:57
@Rafken593: Apex legends zdobyl 10 milionow graczy w mniej niz 3 dni wiec
Odpisz
9 lutego 2019, 13:24
@Rafken593: przypominam tylko, że o mc teżsięgadało że zaraz umrze i jakoś nie umarł do teraz
Odpisz
9 lutego 2019, 15:56
@Fafikens12: o chui
Odpisz
9 lutego 2019, 17:02
@Fafikens12: Realm Lepsze
Odpisz
9 lutego 2019, 16:21
Ja tam grałem w metal gear solid
Odpisz
9 lutego 2019, 15:24
No tak bo to w co ty grałeś było najlepsze a to w co ludzie grają teraz to głupie gówno.
Odpisz
9 lutego 2019, 15:04
A ja się cieszę, że dorastałem tak:
Odpisz
9 lutego 2019, 11:52
Po co mam grać w majnkrafta i fortnuta, skoro mogę iść chodnik rozpie**olić kilofem dziadka.
Odpisz
9 lutego 2019, 13:36
@Legolas9988: Świętej pamięci dziadka.
Odpisz
9 lutego 2019, 13:29
kiedyś to było
Odpisz
9 lutego 2019, 13:20
Odpisz
9 lutego 2019, 11:14
Kutła kiedyś to było
Odpisz
9 lutego 2019, 10:28
Odpisz
9 lutego 2019, 10:27
Odpisz