Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2015, 15:23
1 odcinek mi się podobał ale bajka głupia
Odpisz
16 grudnia 2014, 16:21
tego się nie spodziewałem (dziwne a powinienem)
Odpisz
29 czerwca 2013, 09:12
Ta bajka ma ukryte 2 dno , sama tez wychowywałam sie na tych bajkach co wy , ale Pora na Przygode to swiat po wojnie atomowej .
Odpisz
20 lipca 2013, 18:51
@Karolina2307: To po wojnie atomowej będą ludzie cukierki?
Odpisz
9 sierpnia 2013, 16:10
@DanateDMC: tak może być, jakbyś sie zmutował to mógłbyś być czworonogiem z wielką głową/dupą
Odpisz
12 kwietnia 2014, 15:48
@DanateDMC: Istnieje odcinek że facet znalazł koronę w której zamienił się w lodowego króla a następny odc on znalazł marcelinę(jeszczę nie przemieniony w niego)
Odpisz
29 czerwca 2013, 14:54
Dam Dam Daaaaam PERERYNA BATMANA TO JAKE A BATMAN TO FINN DAM DAM DAAAAAM !!
Odpisz
17 grudnia 2013, 20:32
@Trolek223: ADHD?
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:45
HAHA uśmiałem się porządnie jak ten gif mi się wczytał! na początku myślałem że to pedobear a na jego głowie flinn
Odpisz
28 czerwca 2013, 22:37
@wanted125: ja też
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:47
Jake
Odpisz
25 czerwca 2013, 14:35
pora na przygodę
Odpisz
28 czerwca 2013, 16:31
@umarex: YOu don't say...
Odpisz
25 czerwca 2013, 20:13
Czym wy się jaracie? ta bajka jest do kitu
Odpisz
25 czerwca 2013, 23:00
@shilla: prawie wszystkie bajki są spoko. ta jest spoko.
Odpisz
27 czerwca 2013, 17:10
@KlauDusSia666: Dobra rozumiem cię, bo się na nich wychowujesz. Ja wychowałam się na normalniejszych według mnie bajkach
Odpisz
27 czerwca 2013, 20:40
@shilla: mam 11 lat... Wychowuje sie na bajkach Disneya np. Mulan,Kopciuszek...
Odpisz
28 czerwca 2013, 16:36
@shilla: No.i to jak
Odpisz
30 czerwca 2013, 10:35
@shilla: Jak Chojrak , tchórzliwy pies :D
Odpisz
1 lipca 2013, 22:08
@Krychomir: naprzykład XD
Odpisz
1 lipca 2013, 22:09
@KlauDusSia666: tu masz plusa u mnie, wiem że jestem stara ale oglądam te bajki Disneya
Odpisz
2 lipca 2013, 06:46
@shilla: bajki Disneya są dla wszystkich i można je oglądać w każdym wieku :)
Odpisz