Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2013, 09:53
Też tak robiłam w dzieciństwie <3
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2013, 10:06
@poduszka123: No niemożliwe <3
Odpisz
3 lipca 2013, 09:28
@rakso132: A jednak możliwe >:D
Odpisz
18 maja 2018, 20:32
@rakso132: <3
Odpisz
11 stycznia 2014, 20:57
Wow, tez tak umiem -_- 1/5 A tak w ogóle to czemu to jest w dziale motoryzacja!?
Odpisz
5 września 2013, 20:48
shut up and take my money
Odpisz
28 czerwca 2013, 22:40
Bańkocepcja
Odpisz
28 czerwca 2013, 15:51
bańka w bańce, która jest w bańce, która znajduje się w bańce
Odpisz
17 sierpnia 2014, 20:10
@przemo060620: ... która jest w bańce włożonej w bańkę w bańce
Odpisz
28 czerwca 2013, 09:39
to łatwe, rozlewasz płyn do baniek , dmuchasz przez słomkę małą bańkę i następnie 2 co raz większą....
Odpisz
28 czerwca 2013, 13:02
Odwrotnie dmuchasz dużą, a potem mniejsze w środku, nie można tylko za dużych bo się złączą.
Odpisz
28 czerwca 2013, 15:09
@jakubnowak98: to, napisałem na odwrót, thx że mnie poprawiłeś (strzałeczka)
Odpisz
28 czerwca 2013, 08:29
Właściwie to bańka w bańce, w bańce, w bańce.
Odpisz
28 czerwca 2013, 08:44
@Pawello20102: A może to jest "Bańka w bańce", a reszta to tylko mega ultra super iluzja? o.o
Odpisz
28 czerwca 2013, 13:23
@kowies10: Być może, ale "bańka w bańce, w bańce, w bańce" brzmi bardziej zacnie :D
Odpisz
28 czerwca 2013, 13:57
@kowies10: to nie jest iluzja. Da sie tak zrobić ale jast BARDZO trudno aż 4
Odpisz
28 czerwca 2013, 11:57
Cóż za problem :O
2/5
Odpisz
28 czerwca 2013, 09:49
To robił facet od Incepcji...
Odpisz
28 czerwca 2013, 09:43
Deja vu
Odpisz
28 czerwca 2013, 08:39
bańka x4 już wiadomo że chuck to zrobił albo jego dzieciak
Odpisz
28 czerwca 2013, 07:41
Bańkocepcja
Odpisz