Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2019, 14:57
Smutne że uczniom ale także ich rodzicom i po części nauczycielom bardziej zależy na dobrej ocenie niż na zdobyciu faktycznej wiedzy. Liczy się sama cyfra a nie za co ją dostałeś.
Odpisz
5 lutego 2019, 18:09
ja nigdy nie ściągam bo wole dostać dwa uczciwe niż 5 oszukane
(teren na mało konstruktywną krytykę osób uważających ściąganie za dobre)
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2019, 19:17
@PANSZTANGA123: ściągi nie są dobre, ale czasem są potrzebne
Osobiście nie ściągam, ale czasem chcę, aby tylko dokopać nauczycielce
Odpisz
7 lutego 2019, 13:27
@PANSZTANGA123: kiedy nauczyciele robią "uczciwe" 5 sprawdzanów w tygodniu to czasem bez ściąg nie da się tego ogarnąć
szczególnie nie ma sensu zarywać nocki na uczenie się przedmiotu z którym i tak nie wiążesz przyszłości i chcesz go tylko zaliczyć a nauczyciel ma kosmiczne wymagania
Odpisz
5 lutego 2019, 17:11
U mnie było tak że wszyscy robili ściągi oprócz mnie i dostali jedynki
Odpisz
5 lutego 2019, 17:21
@Maks9o: A ty co dostałeś?
Odpisz
5 lutego 2019, 17:23
@kazdan480: 4+ i klasa mnie nienawidzi
Odpisz
5 lutego 2019, 17:26
@Maks9o: Fajnie jest być kujonem
Odpisz
5 lutego 2019, 17:26
@Maks9o: Naskarżyłeś?
Odpisz
5 lutego 2019, 17:30
@ToFFeXPL: nie, robili upośledzone ściągi
Odpisz
5 lutego 2019, 17:44
@Maks9o: Dlatego nie robie ściong
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2019, 18:04
@Jasnowidz: ściongi som be
Odpisz