Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Krzakoslaw

16 października 2019, 14:53

Anschluss i po problemie.

Avatar DRparadox

5 lutego 2019, 22:02

Merkel idzie na dno ze swoim wurstwagennem i całymi Niemcami.

Ale nie powiem, to wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Avatar lulul

5 lutego 2019, 22:22

@DRparadox: Właśnie, tak samo jak z May w GB - wszyscy się czepiają, a przecież dla nas dobrze

Avatar Nanook

8 lutego 2019, 11:02

@lulul: Dlaczego dobrze? Z tymi państwami mamy największą wymianę handlową. Jakikolwiek kryzys w obu tych państwach mocno nas zaboli.

Avatar lulul

8 lutego 2019, 15:06

@Nanook: Bo mnóstwo jest tam również polaków, których deportacja zależy od tego kto siedzi na górze

Avatar DRparadox

8 lutego 2019, 16:22

@Nanook: Powiem tak.Wywołuje uśmiech ze względów historycznych.Oni nas r*chali mordowali przez kilkaset lat i nie zapłacili nadal za to i po prostu cieszę się kiedy widzę ze to oni teraz idą na dno.
Dostają poprostu za swoje.

Avatar Nanook

8 lutego 2019, 16:55

@lulul: Ale co ma do tego deportacja? W sensie nie bardzo rozumiem twój tok myślenia.

Avatar Nanook

8 lutego 2019, 16:56

@DRparadox: Ale ci ludzie, którzy dokonywali tych strasznych czynów już dawno nie żyją. Nie wiem jak ty, ale ja nie jestem zwolennikiem karania wnuków za winy ich dziadków.

Avatar lulul

9 lutego 2019, 01:02

@Nanook: Czy spytałeś się, co ma rządząca w GB partia do stosunku wobec mieszkających tam polaków? Nie bardzo wiem o co ci z kolei chodzi, więc tylko na wszelki wypadek wyjaśnię że ten wątek tylko lekko nawiązuje do mema

Avatar
JejakZeWsi

8 lutego 2019, 13:22

Avatar NormalApple

8 lutego 2019, 08:12

Gorsze od tych gier jest to ze nie mozesz sie zle wypowiedziec o uchodzcach itd

Avatar Yukiterku

5 lutego 2019, 23:03

Cenzura w niemczech to jakby ktoś podmienił wisienkę na pięknym torcie jakim są niemcy na gówno

Avatar rumcajschr

5 lutego 2019, 20:12

Merkel: Am I a joke to you?

Avatar HerrDoctor

5 lutego 2019, 20:01

Ja kupuję z Polski. Mieszkam nieopodal granicy, więc szybko dochodzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka