Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2019, 14:53
Anschluss i po problemie.
Odpisz
5 lutego 2019, 22:02
Merkel idzie na dno ze swoim wurstwagennem i całymi Niemcami.
Ale nie powiem, to wywołuje uśmiech na mojej twarzy.
Odpisz
5 lutego 2019, 22:22
@DRparadox: Właśnie, tak samo jak z May w GB - wszyscy się czepiają, a przecież dla nas dobrze
Odpisz
8 lutego 2019, 11:02
@lulul: Dlaczego dobrze? Z tymi państwami mamy największą wymianę handlową. Jakikolwiek kryzys w obu tych państwach mocno nas zaboli.
Odpisz
8 lutego 2019, 15:06
@Nanook: Bo mnóstwo jest tam również polaków, których deportacja zależy od tego kto siedzi na górze
Odpisz
8 lutego 2019, 16:22
@Nanook: Powiem tak.Wywołuje uśmiech ze względów historycznych.Oni nas r*chali mordowali przez kilkaset lat i nie zapłacili nadal za to i po prostu cieszę się kiedy widzę ze to oni teraz idą na dno.
Dostają poprostu za swoje.
Odpisz
8 lutego 2019, 16:55
@lulul: Ale co ma do tego deportacja? W sensie nie bardzo rozumiem twój tok myślenia.
Odpisz
8 lutego 2019, 16:56
@DRparadox: Ale ci ludzie, którzy dokonywali tych strasznych czynów już dawno nie żyją. Nie wiem jak ty, ale ja nie jestem zwolennikiem karania wnuków za winy ich dziadków.
Odpisz
9 lutego 2019, 01:02
@Nanook: Czy spytałeś się, co ma rządząca w GB partia do stosunku wobec mieszkających tam polaków? Nie bardzo wiem o co ci z kolei chodzi, więc tylko na wszelki wypadek wyjaśnię że ten wątek tylko lekko nawiązuje do mema
Odpisz
8 lutego 2019, 13:22
Odpisz
8 lutego 2019, 08:12
Gorsze od tych gier jest to ze nie mozesz sie zle wypowiedziec o uchodzcach itd
Odpisz
5 lutego 2019, 23:03
Cenzura w niemczech to jakby ktoś podmienił wisienkę na pięknym torcie jakim są niemcy na gówno
Odpisz
5 lutego 2019, 20:12
Merkel: Am I a joke to you?
Odpisz
5 lutego 2019, 20:01
Ja kupuję z Polski. Mieszkam nieopodal granicy, więc szybko dochodzi.
Odpisz