15 expa*
Jak dla mnie to koron jest dużo za zlecenia na potwory, a xp się tak trudno wbija...
Powinno być tak że zlecenia dają korony i mało xp a zadania poboczne trochę koron ale dużo xp
EXP kest za zadania główne Wszystko jest dobrze zbalansowane i zadne mody nie są potrzebne. Przeszedlem gre 3 razy i mam 311H oraz wszystkie osiągnięcia w W3 więc wiem co mówię.
@Sebzer: No według mnie zadania poboczne dają za mało expa, przez co jedynie opłaca się robić fabułę. Podczas bitwy o Kear Morhen (pewnie źle napisałem) dostałem więcej doświadczenie niż dwie godziny swobodnego grania np na Skelige
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 23:05
Ej mowi sie ślązacy czy ślązanie
Odpisz
5 lutego 2019, 23:08
@Venomoth: Tak
Odpisz
6 lutego 2019, 00:21
@Venomoth: ślązaki
Odpisz
6 lutego 2019, 09:11
@Venomoth: slazacy
Odpisz
7 lutego 2019, 18:54
@Venomoth: ślązoki albo ślonzoki
Odpisz
8 lutego 2019, 08:07
@Venomoth: wunglojebcy
Odpisz
7 lutego 2019, 18:53
Pimentu nie pigmentu...
Odpisz
5 lutego 2019, 22:33
15 expa*
Jak dla mnie to koron jest dużo za zlecenia na potwory, a xp się tak trudno wbija...
Powinno być tak że zlecenia dają korony i mało xp a zadania poboczne trochę koron ale dużo xp
Odpisz
5 lutego 2019, 22:36
Są mody polepszające wynagrodzenie za zadania poboczne
Odpisz
6 lutego 2019, 04:37
tylko wtedy gra staje się za łatwa według mnie.
Odpisz
6 lutego 2019, 07:14
(PS4)
Odpisz
7 lutego 2019, 18:32
EXP kest za zadania główne Wszystko jest dobrze zbalansowane i zadne mody nie są potrzebne. Przeszedlem gre 3 razy i mam 311H oraz wszystkie osiągnięcia w W3 więc wiem co mówię.
Odpisz
7 lutego 2019, 18:38
@Sebzer: No według mnie zadania poboczne dają za mało expa, przez co jedynie opłaca się robić fabułę. Podczas bitwy o Kear Morhen (pewnie źle napisałem) dostałem więcej doświadczenie niż dwie godziny swobodnego grania np na Skelige
Odpisz
6 lutego 2019, 09:12
Co sie dziwić to nie są trudne zadania
Odpisz