Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 22:16
u nas w szkole w kiblu na parterze są kamery
Odpisz
3 czerwca 2017, 13:54
Jak to? Gdzie dokładnie?
Odpisz
3 czerwca 2017, 13:54
@TheHunterMikiPL: na parterze.
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:03
Dokładnie.
Odpisz
26 marca 2018, 07:21
@TheHunterMikiPL: w kiblu
Odpisz
24 lutego 2011, 14:26
jak mogli dać kamere w toalecie to jacys zboczki
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:13
@adam773n: xD
Odpisz
24 lutego 2011, 14:28
za takie coś na wet moż na miec procest bo to jest podglondanie czyjiś potrzeb
Odpisz
20 sierpnia 2011, 17:57
@adam773n: zgadzam sie z toba
Odpisz
2 lutego 2011, 22:14
Obserwuje czy nikt się nie topi ;]
Odpisz
20 stycznia 2011, 12:17
noi co po takiej kamerze? nikt cie nie podgląda, bo jakość taka że piksel ma 2 cm,.
Odpisz
14 stycznia 2011, 16:51
Po prostu kontrolują ile papieru marnują klienci, żeby policzyć średnie wykorzystanie, nie ruszając się z przed monitora.
Odpisz
14 stycznia 2011, 15:29
no co!? może boi się ze ktos deske wyniesie ; D 3
Odpisz
14 stycznia 2011, 15:12
No,no podgłądacz! Nie ładnie! Od tej chwili kiedy wejdę gdzieś do łazienki sprawdę czy nie ma kamery :). 5/5
Odpisz
14 stycznia 2011, 15:09
albo facet :/
Odpisz
14 stycznia 2011, 15:04
pewnie podgląda jak tam jakaś kobieta wchodzi xD
Odpisz
14 stycznia 2011, 14:04
***iste 5/5
Odpisz
14 stycznia 2011, 06:25
a i 5/5
Odpisz
14 stycznia 2011, 06:25
:O! Za takie coś można chyba wytoczyć proces no nie? Xd
Odpisz