Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 06:55
Na szczęście powstała wtyczka pozwalająca przywrócić sobie widok na łapki w dół
Odpisz
19 listopada 2021, 12:22
już to zrobili
Odpisz
6 lutego 2019, 14:49
Najpierw łapki, później komenarze, a na końcu jeszze artykuł 13 wszystko tak dokopie i zakopie.
Odpisz
6 lutego 2019, 16:24
@EnderKGunner34: ale on jednak nie przeszedł bo wycofali, czy coś
Odpisz
10 lutego 2019, 11:37
No tak nie bardzo
Odpisz
10 lutego 2019, 14:35
nawet jeśli nie to jest już dosyć dawno po dacie wprowadzenia
Odpisz
10 lutego 2019, 15:01
Ale wiesz,że ta data to nie było wprowadzenie tylko GŁOSOWANIE.
Odpisz
10 lutego 2019, 17:28
:O COOOOOO
Odpisz
13 marca 2019, 16:50
teraz od nowa chcą przepchnąć tak żeby nikt nie zauważył
Odpisz
17 lutego 2019, 13:12
ironic
Odpisz
16 lutego 2019, 11:47
Nie mogę się doczekać aż podzielą nas na dystrykty i będą sobie urządzać igrzyska śmierci
Odpisz
6 lutego 2019, 12:40
A potem wyłączą komentarze, bo mogą być obraźliwe.
Odpisz
6 lutego 2019, 13:49
@ewelkapl: A potem wyłączą filmy, bo mogą obrazić ich
Odpisz
6 lutego 2019, 13:52
@Kangurur28: potem zamykają wszystkie kanały bo nazzwy mogą być obraźliwe
Odpisz
6 lutego 2019, 17:41
@stefus: Powinni też usunąć nazwę bo nazwa "YouTube" mnie obraża gdyż on wcale nie jest mój, a nazwa tak wskazuje, dlatego nie jestem zadowolony z nazwy i chcę by ją usunęli.
Odpisz
6 lutego 2019, 17:42
@krzysiulka10: powinni usunąć konta żeby ludzie nie wiedzieli że ktoś jeszcze tu jest bo mogą się nie lubić
Odpisz
7 lutego 2019, 20:14
@stefus: Powinni usunąć całego YouTuba gdyż takie serwisy obrażają moją wiarę.
Odpisz
7 lutego 2019, 20:19
@krzysiulka10: powinni się zabić bo mogą kogoś zirytować
Odpisz
6 lutego 2019, 18:32
Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Odpisz
6 lutego 2019, 11:40
Poje**ło, bo przecież można urazić czyjeś uczucia swoim zdaniem :((
Odpisz
6 lutego 2019, 11:41
lewicowska wolność słowa lvl ekspert
Odpisz
6 lutego 2019, 12:35
u mnie w szkole gadali że prezydent Gdańska umarł przez "Mowę nienawiści" bez kitu
Odpisz
6 lutego 2019, 15:03
@jejaplxiaomi: ale to w telewizji i wszędzie mówią że mowa nienawiści go zabiła
Odpisz
6 lutego 2019, 15:39
@Ziomekconiegrawfortnite: Ale Ty uważasz to za dowód czy za potężny akt debilizmu? Bo jak dla mnie to drugie.
Odpisz
6 lutego 2019, 15:48
akt mojego debilizmu czy cebulowego?
Odpisz
6 lutego 2019, 15:49
@Ziomekconiegrawfortnite: No cebulowy, sam wiem że o tym wszędzie trąbią a hejt nie miał z tym nic wspólnego
Odpisz
6 lutego 2019, 16:32
jak się szerzy propagandę to lepiej wcisnąć coś żeby ratować własny tyłek
Odpisz
6 lutego 2019, 15:02
Ja się wciąż zastanawiam, po co w ogóle na YT są łapki w dół przy komentarzach, skoro nikt oprócz dającego tę łapkę nie może ich zobaczyć, a już na pewno nie autor komentarza...
Odpisz
6 lutego 2019, 15:05
@Baturaj: Może żeby się nie wyświetlał na początku
Odpisz
6 lutego 2019, 10:23
według mnie powinni dodać opcję widoczności łapek w dół pod komentarzami
Odpisz
6 lutego 2019, 10:25
w sumie nie wiem po co są w komentarzach łapki w dół skoro i tak nie działają, efekt psychologiczny tworzący iluzję wolności zdania i poglądów?
Odpisz
6 lutego 2019, 10:57
Bingo
Odpisz
6 lutego 2019, 13:13
żeby nie zniszczyć mentalnie jakiegoś poje**
Odpisz
6 lutego 2019, 12:09
szybko weszło
Odpisz
6 lutego 2019, 11:26
Wolność słowa - lewica stajl
Odpisz
6 lutego 2019, 10:53
Nie będziesz miał najbardziej dislaikowanego filmiku na swej platformie jak usuniesz dislaików
Odpisz
6 lutego 2019, 10:48
To też po masowych dislikach "halftime-show'u" z tegorocznego superbowl w Usa (Zaczęto grać 'sweet victory' z Spongebob'a ale szybko zmieniono na 'sicko mode').
Odpisz
6 lutego 2019, 10:45
Podejrzane
Odpisz