memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 lutego 2019, 13:01
Ja raz używałem nożyczek.
Odpisz
16 marca 2019, 08:59
@Polish_Soldier: większosc ma linijkę :) a i czemu masz Indonezję na awku?
16 marca 2019, 17:34
@BloodyEyes: Po pierwsze to wtedy zapomiałem właśnie linijki, a po drugie to polandball.
16 marca 2019, 21:47
@Polish_Soldier: znam country balls ale wydaje mi się dalej ze to Indonezja... Bo Polska jest bialo czerwona a nie czerwono biała ale mogę się mylić
10 lutego 2019, 15:09
Kalkulatorem
9 lutego 2019, 14:12
Ja zwykle używam kartki z zeszytu
9 lutego 2019, 22:51
@benek10: a ja zeszytu
9 lutego 2019, 22:47
Mieszadełkiem do kawy
9 lutego 2019, 16:52
Ja zawsze rysowałam od ręki.. może i krzywe, ale co z tego..?
9 lutego 2019, 15:13
Albo telefonem.
9 lutego 2019, 14:09
Informatyk w mojej szkole używa RAMu.
9 lutego 2019, 13:59
Co do mierzenia, jeden cm to dwie kratki w zeszycie do matematyki, więc można wyciąć pasek z zeszytu, przykleić na kredkę i bum, linijka gotowa
9 lutego 2019, 13:24
Ja używam nożyczek.
9 lutego 2019, 12:59
Albo przymiarem kreskowym prostym.
9 lutego 2019, 12:33
Ja używam zeszytu, ma kratki więc odmierzyć też się da.
9 lutego 2019, 12:17
Albo telefonem
9 lutego 2019, 12:06
Mogłeś dać szablon "nowoczesne problemy..."
9 lutego 2019, 12:42
@Daniello55: jest w generatorze
9 lutego 2019, 20:15
@memediler: jeśli to jest pytanie to tak. A poza tym to siema
9 lutego 2019, 20:29
@Daniello55: siema
6 lutego 2019, 17:46
Pfffffff. Ja tak robie tabelki na polskim
6 lutego 2019, 12:21
właśnie dostałam 100% ze sprawdzianu z matematyki
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 lutego 2019, 13:01
Ja raz używałem nożyczek.
Odpisz
16 marca 2019, 08:59
@Polish_Soldier: większosc ma linijkę :) a i czemu masz Indonezję na awku?
Odpisz
16 marca 2019, 17:34
@BloodyEyes: Po pierwsze to wtedy zapomiałem właśnie linijki, a po drugie to polandball.
Odpisz
16 marca 2019, 21:47
@Polish_Soldier: znam country balls ale wydaje mi się dalej ze to Indonezja... Bo Polska jest bialo czerwona a nie czerwono biała ale mogę się mylić
Odpisz
10 lutego 2019, 15:09
Kalkulatorem
Odpisz
9 lutego 2019, 14:12
Ja zwykle używam kartki z zeszytu
Odpisz
9 lutego 2019, 22:51
@benek10: a ja zeszytu
Odpisz
9 lutego 2019, 22:47
Mieszadełkiem do kawy
Odpisz
9 lutego 2019, 16:52
Ja zawsze rysowałam od ręki.. może i krzywe, ale co z tego..?
Odpisz
9 lutego 2019, 15:13
Albo telefonem.
Odpisz
9 lutego 2019, 14:09
Informatyk w mojej szkole używa RAMu.
Odpisz
9 lutego 2019, 13:59
Co do mierzenia, jeden cm to dwie kratki w zeszycie do matematyki, więc można wyciąć pasek z zeszytu, przykleić na kredkę i bum, linijka gotowa
Odpisz
9 lutego 2019, 13:24
Ja używam nożyczek.
Odpisz
9 lutego 2019, 12:59
Albo przymiarem kreskowym prostym.
Odpisz
9 lutego 2019, 12:33
Ja używam zeszytu, ma kratki więc odmierzyć też się da.
Odpisz
9 lutego 2019, 12:17
Albo telefonem
Odpisz
9 lutego 2019, 12:06
Mogłeś dać szablon "nowoczesne problemy..."
Odpisz
9 lutego 2019, 12:42
@Daniello55: jest w generatorze
Odpisz
9 lutego 2019, 20:15
@memediler: jeśli to jest pytanie to tak. A poza tym to siema
Odpisz
9 lutego 2019, 20:29
@Daniello55: siema
Odpisz
6 lutego 2019, 17:46
Pfffffff. Ja tak robie tabelki na polskim
Odpisz
6 lutego 2019, 12:21
właśnie dostałam 100% ze sprawdzianu z matematyki
Odpisz