memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 lutego 2019, 10:44
podobno producenci mówili że gdyby dodali tą postać gra byłaby za brutalna
Odpisz
9 lutego 2019, 23:57
It's in the name MORTAL combat Shaggy can't die
9 lutego 2019, 20:04
To byłoby bez sensu, bo wszyscy inni by od razu padali :v
9 lutego 2019, 20:41
@darcus: no wlasnie, chyba ze by dali 10% kudlatego
9 lutego 2019, 22:43
i tak by padali
6 lutego 2019, 15:30
Musiałby zostać tak znerfiony że nie byłby już więcej Kudłatym.
6 lutego 2019, 15:35
@Wormy:
9 lutego 2019, 17:10
@Wormy: Miałby wszystkich na hit'a zwykłym atakiem
9 lutego 2019, 18:18
@Eranusieq: Wystarczyłoby, żeby na nich spojrzał
9 lutego 2019, 18:57
@kosmiczny_kamien: Ku*wa, masz rację
9 lutego 2019, 20:55
@Eranusieq: Wystarczyłaby sama groźba spojrzenia, a popełniano by sepuku.
9 lutego 2019, 21:50
@Wormy: Możliwe, możliwe
9 lutego 2019, 18:11
9 lutego 2019, 17:14
tymczasem na gry-online
9 lutego 2019, 17:16
@Dardanelle: "poważne dziennikarstwo"
9 lutego 2019, 16:26
Błąd.
9 lutego 2019, 16:11
Już jutro w telewizji ogłoszą zaginiecie studia netherrealms razem z ed boonem
6 lutego 2019, 18:45
6 lutego 2019, 15:29
- Kudłatego nie będzie w grze, nigdy, przepraszam. Martwy mem! - powiedział Lansdown, po czym na oficjalnym Twitterze Mortal Kombat 11 udostępniono wpis „Spoczywaj w pokoju, Kudłaty”. To są jakieś jaja..
6 lutego 2019, 16:29
Szczerze, nie dziwię się takiej odpowiedzi. Prawdopodobnie, gdy Kudłaty wyjdzie jako grywalna postać, mem będzie już martwy.
6 lutego 2019, 15:57
6 lutego 2019, 15:51
No i dobrze
9 lutego 2019, 16:12
zgadzam się
Dobrze że ten mem umiera \____/
6 lutego 2019, 15:48
@Adrian000PL: NIE UMIERA
6 lutego 2019, 15:56
@Adrian000PL:
6 lutego 2019, 18:50
@Adrian000PL: zabijasz go na siłę, robi się powoli coraz bardziej bezsensowny, ale póki co żyje
9 lutego 2019, 16:22
@Adrian000PL: Jak Kudłaty cie je**ie to ty umrzesz
Szkoda
6 lutego 2019, 15:26
Był po prostu zbyt dobry.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 lutego 2019, 10:44
podobno producenci mówili że gdyby dodali tą postać gra byłaby za brutalna
Odpisz
9 lutego 2019, 23:57
It's in the name
MORTAL combat
Shaggy can't die
Odpisz
9 lutego 2019, 20:04
To byłoby bez sensu, bo wszyscy inni by od razu padali :v
Odpisz
9 lutego 2019, 20:41
@darcus: no wlasnie, chyba ze by dali 10% kudlatego
Odpisz
9 lutego 2019, 22:43
i tak by padali
Odpisz
6 lutego 2019, 15:30
Musiałby zostać tak znerfiony że nie byłby już więcej Kudłatym.
Odpisz
6 lutego 2019, 15:35
@Wormy:
Odpisz
9 lutego 2019, 17:10
@Wormy: Miałby wszystkich na hit'a zwykłym atakiem
Odpisz
9 lutego 2019, 18:18
@Eranusieq: Wystarczyłoby, żeby na nich spojrzał
Odpisz
9 lutego 2019, 18:57
@kosmiczny_kamien: Ku*wa, masz rację
Odpisz
9 lutego 2019, 20:55
@Eranusieq: Wystarczyłaby sama groźba spojrzenia, a popełniano by sepuku.
Odpisz
9 lutego 2019, 21:50
@Wormy: Możliwe, możliwe
Odpisz
9 lutego 2019, 18:11
Odpisz
9 lutego 2019, 17:14
tymczasem na gry-online
Odpisz
9 lutego 2019, 17:16
@Dardanelle: "poważne dziennikarstwo"
Odpisz
9 lutego 2019, 16:26
Błąd.
Odpisz
9 lutego 2019, 16:11
Już jutro w telewizji ogłoszą zaginiecie studia netherrealms razem z ed boonem
Odpisz
6 lutego 2019, 18:45
Odpisz
6 lutego 2019, 15:29
- Kudłatego nie będzie w grze, nigdy, przepraszam. Martwy mem! - powiedział Lansdown, po czym na oficjalnym Twitterze Mortal Kombat 11 udostępniono wpis „Spoczywaj w pokoju, Kudłaty”.
To są jakieś jaja..
Odpisz
6 lutego 2019, 16:29
Szczerze, nie dziwię się takiej odpowiedzi. Prawdopodobnie, gdy Kudłaty wyjdzie jako grywalna postać, mem będzie już martwy.
Odpisz
6 lutego 2019, 15:57
Odpisz
6 lutego 2019, 15:51
No i dobrze
Odpisz
9 lutego 2019, 16:12
zgadzam się
Odpisz
6 lutego 2019, 15:35
Dobrze że ten mem umiera
\____/
Odpisz
6 lutego 2019, 15:48
@Adrian000PL: NIE UMIERA
Odpisz
6 lutego 2019, 15:56
@Adrian000PL:
Odpisz
6 lutego 2019, 18:50
@Adrian000PL: zabijasz go na siłę, robi się powoli coraz bardziej bezsensowny, ale póki co żyje
Odpisz
9 lutego 2019, 16:22
@Adrian000PL: Jak Kudłaty cie je**ie to ty umrzesz
Odpisz
6 lutego 2019, 15:30
Szkoda
Odpisz
6 lutego 2019, 15:26
Był po prostu zbyt dobry.
Odpisz