Król Lew - historia alternatywna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2019, 17:20
SMG4
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:28
a mały simba dostał patykiem w plecy i krzyczał:
Plecy k**wa!!!!
KÓRWA!Moje PLECY!!!
W Plecy k**wa!Nie k**wa mać...(spadł do wody)
Odpisz
26 maja 2014, 17:21
co to jakaś piłka ręczna ?
Odpisz
25 czerwca 2013, 17:00
I jeb w dół xD
Odpisz
25 czerwca 2013, 20:46
@Bulbasaur: Chyc o podłogę, dziecko kur#a bęc! :D
Odpisz
29 czerwca 2013, 20:34
Miałem to napisać
Odpisz
7 marca 2014, 20:46
Masz okejkę. xD
Odpisz
29 czerwca 2013, 16:07
Katarzyna W.
Odpisz
14 grudnia 2013, 01:00
@kuba1996: JA MIALEM TO POWIEDZIEC!
Odpisz
14 grudnia 2013, 15:18
@jasnib: Trochę się spóźniłeś... jakieś pół roku
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:30
THIS FILM IS SHIT
Odpisz
27 września 2013, 20:51
ale zaa co1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xD
Odpisz
30 czerwca 2013, 10:15
Simbaaa , nieeeeeeeeeeeeee !!!!!!
Odpisz
29 czerwca 2013, 21:37
hyc na ziemie i zdedał
Odpisz
29 czerwca 2013, 18:57
ale z***ny film ... caly czas o nim perdolicie a widzialem go raz i jeszcze wylaczylem po 5 minutach
Odpisz
29 czerwca 2013, 19:12
@timeofhonor: Niech zgadnę rozpieszczony dzieciak co nie wie co to klasyka?
Odpisz
29 czerwca 2013, 19:50
@N_A_T_A_L_A: On pewnie woli Bf'a, COD'a, GTA, ewentualnie Saint's Row : The Third, chyba że Minecraft. Woli te wszystkie i inne gry od wyjścia na dwór, bo na dworze jest za mało akcji, i nie można się łatwo i darmowo komunikować ze znajomymi, oraz za słaba grafika...
Odpisz
29 czerwca 2013, 20:45
@Serphis: Czy tylko ja gdy kiedyś dostałem na urodzinki najzwyklejszą piłkę , i nowe buty do kopania , to rodzice mówili mi ' chodź do domu ' a nie wyjdź na dwór ..
Odpisz
29 czerwca 2013, 23:21
@N_A_T_A_L_A: gówno a nie klasyka
Odpisz
30 czerwca 2013, 10:03
@timeofhonor: Dobra dziecinko XXI w. idź nołlifić w jakąś grę, bo twój debilizm zwala mnie z nóg.
Odpisz
30 czerwca 2013, 23:41
@N_A_T_A_L_A: widac ze z cb jest dziecko bez zycia
Odpisz
30 czerwca 2013, 23:59
@timeofhonor: Jestem bez życia, bo doceniam piękno bajek Disneya?
Odpisz
1 lipca 2013, 16:54
@N_A_T_A_L_A: idz kuc dalej
Odpisz
2 lipca 2013, 21:30
@timeofhonor: *cb* *zycia* *mała litera na początku* *brak znaku interpunkcyjnego na końcu zdania* *System ulegnie samozniszczeniu za 4 godziny*
Odpisz
29 czerwca 2013, 16:33
Koty zawsze spadają na cztery łapy :D
Odpisz
29 czerwca 2013, 16:03
i tak spadnie na cztery łapy
Odpisz
29 czerwca 2013, 15:42
Ojojoj
Odpisz
29 czerwca 2013, 15:20
Czy to ojciec madzi ?
Odpisz