Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jaromen100

20 lutego 2019, 18:48

nawet do tego się przyczepią...

Avatar BishopPL123

18 lutego 2019, 20:21

Jakby się uprzeć...

To ta pani wygląda jak o 10 lat młodsza nasza nauczycielka od angielskiego...

Avatar jans135

15 lutego 2019, 10:04

Kobieta jako przedmiot fizyczny może być gorąca, w przeciwieństwie do temeratury, która jest miarą energii cieplnej i może być wysoka lub niska.

Avatar Slenderowiec2012

15 lutego 2019, 17:19

@jans135: "przedmiot fizyczny"

Avatar Jarzebina5

6 lutego 2019, 19:17

O ile się nie mylę, to temperatura może być tylko wysoka i niska i na ciepło i zimno jest inne określenie, w razie czego mnie poprawcie

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 19:22

@Jarzebina5: Oh, jarzębinko, ale Ty jesteś dziś wysoka ;3

Avatar Jarzebina5

6 lutego 2019, 19:24

Dzięki :3 Mam ciepłe piórka przez to jestem wysoki c;

Avatar venomman

15 lutego 2019, 01:03

Avatar Jarzebina5

15 lutego 2019, 01:15

@venomman: Bo co

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 lutego 2019, 19:32

Czyli jak będzie mieć wysoką gorączkę, to nie wolno powiedzieć, że jest gorąca

Avatar Czenir

6 lutego 2019, 20:04

Może jest napalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 15 lutego 2019, 00:21

raczej ciepła.No gorąca to jest trochę PONAD temperatury człowieka nawet kiedy ma np. 40°C

Avatar
Xelve14

6 lutego 2019, 19:09

Mam deja vu

Avatar bignigga

14 lutego 2019, 22:05

czemu?

Avatar
Xelve14

14 lutego 2019, 22:20

@bignigga: skądś pamiętam tego mema

Avatar bignigga

14 lutego 2019, 23:48

skąd?

Avatar
Xelve14

14 lutego 2019, 23:53

@bignigga: nie pamiętam

Avatar bignigga

14 lutego 2019, 23:57

UwU

Avatar Krzyniu

14 lutego 2019, 23:26

dzięki za zaznaczenie, pogubiłem się normalnie co czytać

Avatar CirillaRiannon

14 lutego 2019, 21:39

Wolę przeciętniaków...

Nwm czemu

Avatar Yasu_Tori

14 lutego 2019, 22:39

@CirillaRiannon: same. Być może dlatego że z mordy sama jestem najwyżej przeciętna.

Avatar CirillaRiannon

14 lutego 2019, 22:40

@Yasu_Tori: A ja nie lubię się wyróżniać z tłumu

Avatar jacek1s

6 lutego 2019, 21:08

*osobowość

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Mało znany szczegół

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka