Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PIESEUUU

Edytowano - 16 stycznia 2020, 21:26

Pamiętam jak miałem 6 lat i przychodzi baba z 10 latka i każe mi ustąpić bo jest młodsza i jest dziewczyna a ja miałem w nosie i jak poszła tak zaczelem się hihrac

Avatar erykos123

6 lutego 2019, 19:53

Wyglądam jak dres więc nie mam takich problemów

Avatar Vosimo

8 lutego 2019, 20:14

@erykos123: ODNALAZŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB NA TO ABY NIE USTĘPOWAĆ MIEJSCA W AUTOBUSACH ---------> ZOBACZ ZDJĘCIA

Avatar Big_Chungus

8 lutego 2019, 21:51

@Vosimo: SPRAWDŹ JAK

Avatar wiki9595

8 lutego 2019, 21:09

Może to nie było siedzenie, ale kiedyś w autobusie trzymałam się tego gumowego chwytadełka bo nie było miejsca a jakaś baba nawet z tym miała problem.
"Zabieraj tę łapę!!!1!1 Jeszcze komuś oko łokciem wybijesz!! Niewychowane bachory!!1!"

Avatar GrazZ

8 lutego 2019, 20:10

W sumie to wyje**ne w nią, ustępowanie miejsca w komunikacji publicznej to jedynie grzeczna forma spełnienia jakiegoś dobrego uczynku drugiej osobie, a nie jakiś zatwardziały obowiązek ku*wa jego mać.
No ale ja nie mam mieć prawa być styranym po szkole/robocie
"B O Ś M Ł O D Y I P E Ł N Y W I G O R U"

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2019, 20:06

Ja zawsze ustępuję dla starszych lub kobiet w ciąży

Avatar MorningStar

6 lutego 2019, 19:32

Sapiąca staruszka w autobusie to jedna z popularniejszy tortur poniżej piątego poziomu piekła, są super efektywne, naprawdę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
niemamnietu

6 lutego 2019, 21:57

@Hadesares: Ja pamiętam wiele, ale w momencie, kiedy mam wymieniać to nawet Pikachu nie pamiętam.

Avatar Hadesares

Edytowano - 6 lutego 2019, 22:49

Tak samo miałem

Avatar AlicjaStahal

6 lutego 2019, 21:12

A ja takiej babci mówię "A w kościele stałaś to teraz też sobie postoisz." Nie będę kogoś szanować tylko dlatego, że jest starszy. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Avatar Mordur

6 lutego 2019, 20:24

Ja zawsze ustępuje miejsca osobie,która sama komuś swoje oddała,by ją wynagrodzić za dobry uczynek (co bywa dosyć rzadkie w tym świecie).Robię to nie dlatego bo jest ta osoba starsza/kobietą-po prostu bo jest dobra.

Avatar Sebzer

6 lutego 2019, 19:50

Od tego jest plecak. Zastawiasz miejsce obok, baba sie pyta czy może a ty odpowiadasz że nie XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
niemamnietu

6 lutego 2019, 20:36

@Sebzer: Fajnie.

Avatar Sebzer

6 lutego 2019, 20:41

shaggy plz

Avatar AdamPLz

6 lutego 2019, 19:47

Ja nie ustępuje, no chyba, że zajmę miejsce dla starszych osób.

Avatar Jasnowidz

6 lutego 2019, 19:28

Mnie staruszki omijają. Ogólnie ludzie mnie omijają

Avatar ManiekKoza

6 lutego 2019, 19:30

@Jasnowidz: Też tak mam, tylko że to ja unikam kontaktu wzrokowego XD

Avatar ptasznik5

6 lutego 2019, 19:30

ja nawet nie siadam bo tylko potem problemy są

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ikony

Deal życia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka