Pamiętam jak miałem 6 lat i przychodzi baba z 10 latka i każe mi ustąpić bo jest młodsza i jest dziewczyna a ja miałem w nosie i jak poszła tak zaczelem się hihrac
Może to nie było siedzenie, ale kiedyś w autobusie trzymałam się tego gumowego chwytadełka bo nie było miejsca a jakaś baba nawet z tym miała problem.
"Zabieraj tę łapę!!!1!1 Jeszcze komuś oko łokciem wybijesz!! Niewychowane bachory!!1!"
W sumie to wyje**ne w nią, ustępowanie miejsca w komunikacji publicznej to jedynie grzeczna forma spełnienia jakiegoś dobrego uczynku drugiej osobie, a nie jakiś zatwardziały obowiązek ku*wa jego mać.
No ale ja nie mam mieć prawa być styranym po szkole/robocie
"B O Ś M Ł O D Y I P E Ł N Y W I G O R U"
@Hadesares: Aktualnie w żadną. Chciałbym zacząć nuzlocke, ale nie umiem znaleźć kodów, a poza tym jedynym urządzeniem, które w moim domu potrafi uciągnąć tą grę jest telefon, a na nim nie ma opcji randomizera, więc bida.
@Hadesares: Tyle, że ja osobiście grałem w oryginalne emeraldy (no dobra, moemony, ale one zmieniają tylko sprity), więc takie rzeczy powinienem wiedzieć.
A ja takiej babci mówię "A w kościele stałaś to teraz też sobie postoisz." Nie będę kogoś szanować tylko dlatego, że jest starszy. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Ja zawsze ustępuje miejsca osobie,która sama komuś swoje oddała,by ją wynagrodzić za dobry uczynek (co bywa dosyć rzadkie w tym świecie).Robię to nie dlatego bo jest ta osoba starsza/kobietą-po prostu bo jest dobra.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 stycznia 2020, 21:26
Pamiętam jak miałem 6 lat i przychodzi baba z 10 latka i każe mi ustąpić bo jest młodsza i jest dziewczyna a ja miałem w nosie i jak poszła tak zaczelem się hihrac
Odpisz
6 lutego 2019, 19:53
Wyglądam jak dres więc nie mam takich problemów
Odpisz
8 lutego 2019, 20:14
@erykos123: ODNALAZŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB NA TO ABY NIE USTĘPOWAĆ MIEJSCA W AUTOBUSACH ---------> ZOBACZ ZDJĘCIA
Odpisz
8 lutego 2019, 21:51
@Vosimo: SPRAWDŹ JAK
Odpisz
8 lutego 2019, 21:09
Może to nie było siedzenie, ale kiedyś w autobusie trzymałam się tego gumowego chwytadełka bo nie było miejsca a jakaś baba nawet z tym miała problem.
"Zabieraj tę łapę!!!1!1 Jeszcze komuś oko łokciem wybijesz!! Niewychowane bachory!!1!"
Odpisz
8 lutego 2019, 20:10
W sumie to wyje**ne w nią, ustępowanie miejsca w komunikacji publicznej to jedynie grzeczna forma spełnienia jakiegoś dobrego uczynku drugiej osobie, a nie jakiś zatwardziały obowiązek ku*wa jego mać.
No ale ja nie mam mieć prawa być styranym po szkole/robocie
"B O Ś M Ł O D Y I P E Ł N Y W I G O R U"
Odpisz
8 lutego 2019, 20:06
Ja zawsze ustępuję dla starszych lub kobiet w ciąży
Odpisz
6 lutego 2019, 19:32
Sapiąca staruszka w autobusie to jedna z popularniejszy tortur poniżej piątego poziomu piekła, są super efektywne, naprawdę.
Odpisz
6 lutego 2019, 19:53
@MorningStar: Kiedy tylko przeczytałem, że staruszki są superefektywne pomyślałem jakiego mogą być typu. Chyba przesadzam z pokemonami.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:05
hmm, która część poksów?
Odpisz
6 lutego 2019, 20:07
@Hadesares: Przepraszam, ale nie rozumiem komentarza.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 20:15
w jakie pokemony grasz? Na przykład Sun and Moon itp.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:22
@Hadesares: Aktualnie w żadną. Chciałbym zacząć nuzlocke, ale nie umiem znaleźć kodów, a poza tym jedynym urządzeniem, które w moim domu potrafi uciągnąć tą grę jest telefon, a na nim nie ma opcji randomizera, więc bida.
Odpisz
6 lutego 2019, 21:15
ja grałem w ultra sun i X
Odpisz
6 lutego 2019, 21:31
@Hadesares: A ja jestem idiotą, który myślał, że Shinx jest z 3-ej geny mimo, że jest 3-genowcem.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 21:33
nie ma co się wstydzić, żeby zapamiętać każdą część i do której generacji należy to trzeba mieć chęci i niezły łeb
Odpisz
6 lutego 2019, 21:39
@Hadesares: Tyle, że ja osobiście grałem w oryginalne emeraldy (no dobra, moemony, ale one zmieniają tylko sprity), więc takie rzeczy powinienem wiedzieć.
Odpisz
6 lutego 2019, 21:48
pamiętam jak pół roku temu mogłem wypowiedzieć nazwy około 70% pokemonów, teraz ledwo kilka pamiętam
Odpisz
6 lutego 2019, 21:57
@Hadesares: Ja pamiętam wiele, ale w momencie, kiedy mam wymieniać to nawet Pikachu nie pamiętam.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 22:49
Tak samo miałem
Odpisz
6 lutego 2019, 21:12
A ja takiej babci mówię "A w kościele stałaś to teraz też sobie postoisz." Nie będę kogoś szanować tylko dlatego, że jest starszy. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:24
Ja zawsze ustępuje miejsca osobie,która sama komuś swoje oddała,by ją wynagrodzić za dobry uczynek (co bywa dosyć rzadkie w tym świecie).Robię to nie dlatego bo jest ta osoba starsza/kobietą-po prostu bo jest dobra.
Odpisz
6 lutego 2019, 19:50
Od tego jest plecak. Zastawiasz miejsce obok, baba sie pyta czy może a ty odpowiadasz że nie XD
Odpisz
6 lutego 2019, 19:51
@Sebzer: I właśnie wtedy twoje życie się kończy.
Odpisz
6 lutego 2019, 19:53
Znowu?
Odpisz
6 lutego 2019, 19:54
@Sebzer: A co, umarłeś już?
Odpisz
6 lutego 2019, 20:00
9 żyć
Odpisz
6 lutego 2019, 20:11
@Sebzer: Na jakiej zasadzie to działa? Pamiętasz poprzednie życia
Odpisz
6 lutego 2019, 20:35
jak przez mgłę. Ale to i lepiej.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:36
@Sebzer: Fajnie.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:41
shaggy plz
Odpisz
6 lutego 2019, 19:47
Ja nie ustępuje, no chyba, że zajmę miejsce dla starszych osób.
Odpisz
6 lutego 2019, 19:28
Mnie staruszki omijają. Ogólnie ludzie mnie omijają
Odpisz
6 lutego 2019, 19:30
@Jasnowidz: Też tak mam, tylko że to ja unikam kontaktu wzrokowego XD
Odpisz
6 lutego 2019, 19:30
ja nawet nie siadam bo tylko potem problemy są
Odpisz