Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drunk_dude

17 czerwca 2021, 19:50

@Konto usunięte: lol usunął konto

Avatar nightmare_fredbear

6 września 2019, 22:00

Szczerze, minecraft to JEDYNY wyjątek - tylko na pc i fonie można go modyfikować jakkolwiek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar nightmare_fredbear

25 stycznia 2020, 20:24

@piorx: lepsze to by było jakby dało się przeglądać mody od społeczności, np. Weather2

Avatar nightmare_fredbear

25 stycznia 2020, 20:26

@piorx: albo though as nails

Avatar
Applesonic

15 lutego 2019, 16:40

Kiedy nie masz dobrego komputera ani konsoli, wiec grasz na komórce wiec inni nazywają cię niedorozwojem... smutno mi

Avatar MarssPL

22 lutego 2019, 19:26

kup sobie to za 30 zł

Avatar Wolferon

14 lutego 2019, 22:30

Jestem tymi trzema naraz.
\___/ <---- pudło nienawiści.

Avatar Nodus

16 lutego 2019, 00:58

@Wolferon: *Nienawiść*

Avatar marian66626

15 lutego 2019, 20:24

multiplatformowcy:

Avatar drzefko

14 lutego 2019, 22:49

Pokemon go to według mnie dobra gra na telefon

Avatar Grzechoooo

15 lutego 2019, 10:23

@drzefko: Pokemon Duel jest według mnie lepsze.

Avatar Grzechoooo

15 lutego 2019, 10:22

Nie chcę ni mówić, ale jest oficjalny Minecraft na urządzenia mobilne. To chyba coś znaczy...

Avatar HerrDoctor

7 lutego 2019, 20:27

Realistycznie mówiąc, Nintendo może zacząć robić gry na PC.

Avatar Dardanelle

14 lutego 2019, 20:59

@HerrDoctor: nie wydaje mi się. Nintendo ma konsolę, która staje się coraz popularniejsza i stale rosnącą grupę fanów. Robienie gier na pc im się zwyczajnie nie opłaca. Nie mówiąc już o tym, że pecetowcy raczej nie są odbiorcami tego typu gier

Avatar HerrDoctor

14 lutego 2019, 21:05

@Dardanelle: Robią gry na telefony, więc możliwe, że będą robić też na PC, ale to plan awaryjny.

Avatar Dardanelle

15 lutego 2019, 09:19

@HerrDoctor: robią gry na telefony, bo od dawna specjalizują się w graniu przenośnym. Gry na smartfona są tańsze w produkcji i łatwiej na nich zarobić, a fani Nintendo częściej mają smartfona niż peceta do gier.

Avatar HerrDoctor

15 lutego 2019, 09:45

@Dardanelle: Poza tym, nic nie mówiłem o tym, że będzie robić wyłącznie na PCeta.

Avatar kacp80

Edytowano - 14 lutego 2019, 19:16

Nie rozumiem tego #TEAMPCMASTERRACE albo #TEAMKONSOLAMASTERRACE ja mam i komputer i konsole i nie mówię że PC lepszy bo lepiej się gra w gry \________/ pudło na hejty od tych co mają ból dupy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Graids

14 lutego 2019, 23:12

@kacp80: gram w r6 na konsoli i pc. Mam rozegrane w battlefieldach na konsoli ponad 1100h

Avatar kacp80

15 lutego 2019, 08:27

@PapaSteryd: dzięki

Avatar Graids

14 lutego 2019, 18:33

Gram sobie w clash of clans i browl stars

Avatar jejaplxiaomi

14 lutego 2019, 18:40

@Graids: i masz avatara z boku no pico

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2019, 19:16

@Graids: no właśnie, równie dobrze mogłeś nic nie pisać, domyślilibyśmy się

Avatar Graids

14 lutego 2019, 23:07

nie widzę związku

Avatar Patryczak22

14 lutego 2019, 21:29

Ja gram w gry na telefon tylko w szkole albo łazience :V

Avatar Mr_Quicky

14 lutego 2019, 18:52

Szkoda że to nie możliwe, pc master bitches mają zbyt duży ból dupy wobec konsol :/

Avatar nirqm

14 lutego 2019, 18:59

@Mr_Quicky: zgadzam się

Avatar mortzmargonem

14 lutego 2019, 19:58

@Mr_Quicky: Nie kategoryzuj. Nie wszyscy pctowcy mają o to ból dupy. Tak samo z konsolowcami. Ale wiesz co? Wszyscy jesteście plebsem. #MULTIPLATFORMMASTERRACE

Avatar Mr_Quicky

14 lutego 2019, 20:09

@mortzmargonem: Też jestem multiplatformowcem ;) Niestety każdy kto nazwał się "pc master race'em" w necie i z którym miałem przyjemność pisać był tępym idiotą ;)

Avatar mortzmargonem

14 lutego 2019, 20:13

@Mr_Quicky: owszem

Avatar Polish_Soldier

14 lutego 2019, 20:08

#TEAM MULTIPLATFORM.

Avatar Broski

14 lutego 2019, 19:36

Phi, ja jestem card gamerem i to jest najlepsze.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2019, 19:17

Nie wszystkie gry na telefon są złe i nie zasługują na złą opinie (np. PUBG, critical ops, gta vc/san andreas). Ale są też te gorsze (fortnajt, clash royal itd.).

Avatar mortzmargonem

14 lutego 2019, 19:57

Obydwie części GTA są tylko portami, tak jak PUBG czy Fortnite. Jesteś idealnym przykładem "Nie znam się, ale się wypowiem".

Avatar Polish_Soldier

14 lutego 2019, 20:10

Na telefonie czasem można znaleść dobre gry, jednak co do niektórych gier, których podałeś są multiplatformowe, czyli występują na PC, konsolach i telefonach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ikony

Mało znany szczegół

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka