Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rudepusie

16 marca 2022, 18:20

Ale ja jestem w kuchni

Avatar jestermaxim

14 lutego 2019, 09:31

o co chodzi w oryginale

Avatar Orzechowy

15 kwietnia 2020, 19:42

@jestermaxim: jlNie mam pewności czy to prawdziwa technologia bo nigdy o tskiej nie słyszałem ale chodzi tu o to że jacyś naukowcy wproeadzają ludziom w śpiączce ten tekst aby przekonać go do obudzenia

Avatar orzech39

18 października 2020, 22:13

@Orzechowy: o, brata spotkałem

Avatar wolwerine

14 lutego 2019, 00:11

Zlękłam się tej pierwotnej wersji.

Avatar RuskiPedau

13 lutego 2019, 20:52

Wyszedłem. Nie polecam. Potem idziesz po mieście i co druga twarz jakaś znajoma

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2019, 20:55

Jestem na piętrze i nie mam dwudziestu lat
Prędzej jestem w śpiączce
Dziękuję i do widzenia

Avatar Gondol037

13 lutego 2019, 19:37

"niemal" może znaczyć wiele różnych rzeczy

Avatar KaZaul12

13 lutego 2019, 19:33

Spasuje

Avatar Scorn

13 lutego 2019, 19:28

>Wyjście po za swoją strefę komfortu
>Feels good
I choose second option *click*

Avatar Mortiunio666

7 lutego 2019, 22:58

Nie wyjdę tu mi dobrze

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2019, 22:51

Piwnica na pierwszym piętrze. No to fajnie. A ludzie to ku*wy i dupka nie ruszę. No chyba, że do kuchni

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2019, 21:33

Nie mam ani Piwnicy,ani strychu,a mieszkam w domu jednorodzinnym.

Avatar awazan

7 lutego 2019, 21:02

A ja nie mam piętra

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2019, 20:56

nei

Avatar qaz123

7 lutego 2019, 20:49

Ludzie są straszni

Nie chcę do nich wychodzić

Avatar Jasnowidz

7 lutego 2019, 20:47

Fajna ta piwnica na piętrze

Avatar
ddawdad

7 lutego 2019, 20:47

Nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Nie zadzieraj z bobrami

Za co ta premia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka