Co za rasis... a nie, spoko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2021, 21:56
N
Odpisz
8 lutego 2019, 17:23
N
Odpisz
8 lutego 2019, 19:46
@Xenon77: I
Odpisz
15 lutego 2019, 19:07
@allduckslikewater: K
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2019, 19:21
@mikigra8888: O
Odpisz
15 lutego 2019, 19:34
@Polalak: D
Odpisz
15 lutego 2019, 19:37
@allduckslikewater: E
Odpisz
15 lutego 2019, 19:39
M
Odpisz
15 lutego 2019, 19:49
@marian66626: B
Odpisz
15 lutego 2019, 20:03
@Polalak: U
Odpisz
15 lutego 2019, 22:54
@venomman: Z
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2019, 23:08
@dawidpl1231: I
Odpisz
16 lutego 2019, 16:21
@Polalak: A
Odpisz
16 lutego 2019, 16:24
@ramka: R
Odpisz
16 lutego 2019, 20:40
@Polalak: T
Odpisz
16 lutego 2019, 20:46
@ramka: U
Odpisz
16 lutego 2019, 21:41
@mikigra8888: C
Odpisz
16 lutego 2019, 21:46
@marian66626: K
Odpisz
16 lutego 2019, 22:12
@dawidpl1231: I
Odpisz
16 lutego 2019, 22:50
@ramka: .
Odpisz
17 lutego 2019, 00:43
@Polalak: Nikodem Buziartucki?
Odpisz
17 lutego 2019, 01:02
@mikigra8888: tak. Ale w google nikogo takiego nie ma
Odpisz
17 lutego 2019, 12:15
@mikigra8888: tak
Odpisz
16 lutego 2019, 00:03
Czy mają oni przepustkę na słowo na N?
Odpisz
16 lutego 2019, 13:24
@FoxyFox: Jeśli są Polakami, to tak.
Odpisz
15 lutego 2019, 19:20
Jaka będzie niedziela w niedzielę? To jest handlowa czy nie?
Odpisz
15 lutego 2019, 19:28
a co za różnica i tak wszystko pozamykane zawsze oprócz małych sklepów osiedlowych
Odpisz
15 lutego 2019, 21:37
zamknięte, następna otwarta ( wiem że pytasz bo te artykuły w necie pierw ci opowiadają
wszystkich pierdołach z tygodnia, a dopiero potem czy otwarte czy nie, więc polecam takie kartoniki z kalendarzykiem niehandlowych, za darmo możesz wziąć na poczcie polskiej)
Odpisz
8 lutego 2019, 15:56
♪ what can I say except THE N WORD ♪
Odpisz
8 lutego 2019, 17:38
@Agario: Nabożeństwo?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 18:17
@lorax12: Nieruchaj już zwierząt
Odpisz
8 lutego 2019, 19:02
@Agario: I have zoo pass
Odpisz
8 lutego 2019, 19:07
@lorax12: show me
Odpisz
8 lutego 2019, 19:42
@Agario: Prosz
Odpisz
8 lutego 2019, 20:17
@lorax12: wpadłem na super pomysł zobaczenia tagu jeja na wykopie, nie zawiodłem się
Odpisz
8 lutego 2019, 21:22
@Agario: Widziałem
Wykop obchodzi mnie tyle co ten topniejący śnieg u mnie za oknem
Odpisz
8 lutego 2019, 15:39
Nigga
Odpisz
8 lutego 2019, 17:10
@massesd:
Odpisz
8 lutego 2019, 17:48
Odpisz
8 lutego 2019, 18:29
@massesd: o cholipka!
Odpisz
8 lutego 2019, 16:27
Norma
Odpisz
8 lutego 2019, 16:27
N I E H A N D L O W A
Odpisz
8 lutego 2019, 15:31
Mówić?
Odpisz
8 lutego 2019, 15:32
N I E D Z I E L A
Odpisz
8 lutego 2019, 16:25
NEKROPOLIS
Odpisz
8 lutego 2019, 16:21
NOKTOWIZJA
Odpisz
8 lutego 2019, 16:19
NEKROMATA
Odpisz
8 lutego 2019, 16:11
I'm gonna Say the N word
*inhales*
NIEDZIELA
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 15:52
Nigga nigga dobry nigga
Odpisz
8 lutego 2019, 15:49
Netflix
Odpisz
8 lutego 2019, 15:45
Nabuchodonozor II?
Odpisz