Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2019, 09:18

jestem w stanie to potwierdzić

Avatar Rafik005

9 lutego 2019, 10:03

potwierdź

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2019, 23:55

Nadal czekamy w niepokoju na potwierdzenie

Avatar Polish_Soldier

15 kwietnia 2020, 17:12

Więc gdzie to potwierdzenie?

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2020, 17:13

Avatar therovatv_

11 kwietnia 2019, 10:33

To to zdjęcie akuratne jest, bo ja 1ws miałem w 5 kl nie XD

Avatar krisempire

13 lutego 2019, 22:54

w Hearts of Iron

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2019, 00:12

W sumie to propo gry w bf1, gra ktoś może jeszcze w niego? Bo teraz już tylko ludzie utrzymują serwery i trochę gra zaczyna mulić.

Avatar Wezyr

13 lutego 2019, 09:56

Gram prawie codziennie ze znajomym i nie ma problemów z serverami. Przeważnie jakieś niemieckie ze stałą ilością graczy i z bardzo dobrym pingiem.

Avatar FibEE

13 lutego 2019, 10:45

pogrywam ale teraz rzadko bo mam ekipę do gta a tak to w apexa

Avatar Jasnowidz

9 lutego 2019, 09:05

Uwielbiam tematyke I i II WŚ

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar hawaje22

Edytowano - 13 lutego 2019, 07:27

@Jasnowidz: Historia 2 wojny światowej to moja pasja tak samo jak informatyka

Avatar misiu2731

13 lutego 2019, 08:54

@Jasnowidz: me too

Avatar DeCero123

12 lutego 2019, 22:48

Wy się nie śmiejcie ja właśnie dzięki tej grze napisałem sprawdzian na 6 xDDD

Avatar Black_Polska

12 lutego 2019, 20:35

Mam dokłednie tak samo i przez bf1 zapamietałem datę bitew pod Verdun itd. (Znałem ją już przed zaczęciem tematu) xD

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2019, 20:10

takie prawdziwe, sam gram w bf1 i czytam kodeksy czasem w domu hehe

Avatar stefus

9 lutego 2019, 08:35

Jakby gry EA były realistyczne

Avatar CzeresniakPl

9 lutego 2019, 08:40

@stefus: w jakis sposob sa

Zlymi niesprawiedliwymi respami

Avatar krzyhu7973

9 lutego 2019, 08:17

Ej ja zrobiłem to samo tylko z II wojną światową i wot

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar krzyhu7973

9 lutego 2019, 08:25

do końca życia

Avatar CzeresniakPl

9 lutego 2019, 08:39

@krzyhu7973: no ok

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka