Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2019, 10:47
To nie jest takie proste, instrumenty są naprawdę drogie, a szansa na przebicie znikoma.
Odpisz
17 lutego 2019, 11:54
nie każdy instrument jest drogi
Odpisz
17 lutego 2019, 13:45
@Asasyn07: no wiesz, jak mówimy o jakimś flecie, to tak. Z tym, że instrumenty, które naprawdę dobrze wyglądają na scenie, jak gitara, perkusja itd... No cóż, ich ceny są już "nieco" wyższe.
Odpisz
17 lutego 2019, 14:04
a co jeśli masz program do robienia muzyki? (Kurczę, Fl studio najtańsze kosztuje ponad 500zł ;-;)
Odpisz
17 lutego 2019, 15:17
@Nemezis_: Piracki FL Studio nic nie kosztuje :)
Odpisz
17 lutego 2019, 16:04
@Nemezis_: mówimy tutaj o realnym graniu, a nie komputerowym.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:01
mam akordeon, gitarę, flet i fortepian
Odpisz
17 lutego 2019, 20:16
@Nemezis_: to teraz jeszcze tylko zacznij grać
Odpisz
17 lutego 2019, 20:46
Gitare z piecykiem na poczatek za 500 tez dostaniesz
Odpisz
17 lutego 2019, 20:49
@Sponge__Bob: na początek, ale tutaj chyba mowa o czymś bardziej profesjonalnym. Poza tym, dla przeciętnego człowieka, wydać 500zł tylko po to, żeby ewentualnie poszły w błoto... To jednak ciut za dużo. No, ale jeśli komuś bardzo zależy, to nie powstrzymuję.
Odpisz
17 lutego 2019, 21:31
gram na tym wszystkim
Odpisz
17 lutego 2019, 21:53
I to właśnie powie realista.
A większość ludzi sukcesu to, uwaga, optymiści.
Niepoprawni optymiści, którzy potrafią walczyć o swoje marzenia.
Albowiem "Realizm jest dla pesymistów. Optymiści sami kształtują swoją rzeczywistość".
Odpisz
17 lutego 2019, 23:14
@Baturaj: A niech se kształtują, co mnie to. Ja tylko chciałem ich uświadomić, że to wcale nie jest tak proste, jak się może wydawać. Jeśli, mimo to, dalej iść będą w tę stronę, to proszę bardzo. Z całego serca życzę szczęścia. Ale jednak, jeśli mają zamiar odpuścić już po 2-3 krokach... Niech lepiej od razu dadzą sobie spokój i poszukają jakiejś ciekawszej roboty.
Odpisz
18 lutego 2019, 11:58
Tu akurat masz rację.
Odpisz
18 lutego 2019, 15:00
@Sponge__Bob: gosciu gdzie ty gitarę z piecykiem chcesz kupic za 500 zl? (Oczywiscie sprawną i nie zabawkę)
Odpisz
20 lutego 2019, 23:25
@Asasyn07: Gitare z piecykiem 30w kupisz. Co prawda na jakość nie ma co liczyć ale i tak można coś tam pograć
Odpisz
17 lutego 2019, 22:08
Sama nauka grania nie jest trudna, ja w ok.6 miesięcy nauczyłem się grać na gitarze basowej. Gorzej jest już ze znalezieniem osób które też na czymś grają i chcą grać ten gatunek, który ty. Szczególnie gdy grasz punka.
Odpisz
18 lutego 2019, 11:29
@Anarchist667: chcesz założyć zespół?
Odpisz
19 lutego 2019, 09:32
@Asasyn07: chętnie bym założył ale tak jakby jedyny punk jakiego znam mieszka kilkaset kilometrów ode mnie, a znowu dojeżdżać gdzieś na próby bym nie mógł bo nie jestem pełnoletni, a co się z tym wiąże nie mam prawa jazdy.
Odpisz
18 lutego 2019, 17:18
A gitara stoi i czeka
Odpisz
17 lutego 2019, 20:10
Wierzę a nieskończoną moc wyobraźni.
Odpisz
9 lutego 2019, 15:25
ja bym chciał być wjakimś zespole rockowym, nawet nie jakimś popularnym. sam fakt bycia członkiem zespołu już jest moim marzeniem...
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2019, 18:32
@xXkuba22Xx: Zbierz ekipę kilku ludzi i grajcie. To naprawdę nie jest trudne. W twoim liceum na pewno są osoby, które również by chciały grać w zespole. Chyba, że nie umiesz grać na żadnym instrumencie, wtedy to już nie wyjdzie. Ewentualnie wtedy możesz zostać basistą
Odpisz
9 lutego 2019, 18:42
@Nanook: chodziłęm trzy lata do szkoły muzycznej i grałem na fortepianie, ale to już przeszłość, znam osoby, które by też chciały i z dwiema osobami już o tym rozmawiałem, ale oni też na niczym nie grają, jeden kolega zaczął się samemu na gitarze uczyć. Może w przyszłości się uda, kto wie. Ostatnio zespół którego menadżerem jest znajomy mojego znajomego wystawił ogłoszenie, że szukają wokalisty, ale ja nigdy nie śpiewałem i się scykałem, nie skorzystałem z propozycji, z resztą musiałbym się nauczyć jakiejś piosenki, a nie mam do tego ani czasu ani warunków.
Odpisz
9 lutego 2019, 18:49
@xXkuba22Xx: Jeżeli grałeś na fortepianie to spokojnie możesz się przerzucić na keyboard i robić za klawiszowca w zespole. Zespół w którym grałem też miał klawiszowca i dawało radę. Czasem mial niezłe solówki na organach.
Odpisz
9 lutego 2019, 18:57
@Nanook: taaak, problem jest taki, że porzuciłem to lata temu i musiałbym się uczyć niemal od początku. Zastanawiałem się też nad wokalem, ale nawet nie wiem jak sprawdzić czy umiem śpiewać...
Odpisz
17 lutego 2019, 14:31
@xXkuba22Xx: Nagrał się na dyktafon i sprawdź czy głowa od tego boli czy nie.
Odpisz
17 lutego 2019, 19:34
@Slenderowiec2012: no niby mogę ale nie wiem jak się do tego zabrać, poza tym nie mam dobrego sprzętu, mam tylko mikrofon w słuchawkach
Odpisz
17 lutego 2019, 12:26
Wyobraźnia be like
Odpisz
17 lutego 2019, 10:43
Moglibyście wiele mieć, ale wam się nie chce chcieć.
Odpisz
17 lutego 2019, 10:10
Ja mam pomysł na kilka utworów, jak by brzmiały i w ogóle, ale sa ch*ja nie umiem w nuty i programy do robienia muzyki :v
Odpisz
17 lutego 2019, 10:34
Jak chcesz się nauczyć nut i masz Androida (bo nie wiem, czy ta aplikacja na IOS też działa) to znalazłam ostatnio dobrze zrobioną apkę:
Odpisz
17 lutego 2019, 10:03
Ja tam wolę zostać królem tego kółka wzajemnego spie**olenia zwanego Polską ale ok
Odpisz
14 lutego 2019, 22:25
Może mi ktoś dać szablon mema?
Odpisz
9 lutego 2019, 15:55
Ja tam mam w marzenoach wydać książke
Odpisz
9 lutego 2019, 15:54
Granie na instrumentach w szkole muzycznej nie jest niczym przyjemnym.
Odpisz
9 lutego 2019, 14:42
A to wszystko grając na trójkącie.
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2019, 15:36
@Polski_Ziemniok: Kiedy grając w trójkącie zarabiasz miliardy dzięki milionom ubóstwiających cie fanów.
Odpisz
9 lutego 2019, 15:15
Moje marzenia grania na perkusji [*]
Odpisz